Jednego serca, jednego ducha - cd/dvd

Indeks: CD/0278

Stan: Nowy produkt

produkt chwilowo niedostępny

49,90 zł brutto

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha organizowany jest od 10 lat w Rzeszowie w święto Bożego Ciała. Pomysłodawcą koncertu jest Jan Budziaszek, od 1965r. perkusista zespołu Skaldowie z Krakowa.  Pomysłu na takie spotkanie modlitewne nie udałoby się zrealizować, gdyby nie pomoc dwóch rzeszowskich księży – ks. Andrzeja Cyprysia (Duszpasterza Akademickiego WSIiZ w Rzeszowie) i ks. Mariusza Mika (Duszpasterza Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Rzeszowskiej), którzy w ramach współpracy z KSM Diecezji Rzeszowskiej dokładają starań, aby wszystko było jak najlepiej. Koncert ten jest wyjątkowy, gdyż każdego roku na wspólnym uwielbieniu gromadzi się 30-40 tyś ludzi!!!

(...)Do współpracy zaprosiłem najlepszy dzisiaj w Polsce zespół chrześcijański New Life Music. Marcin Pospieszalski – basista, a zarazem jeden z najwybitniejszych aranżerów – napisał aranżacje na orkiestrę symfoniczną i chóry. Zgłosiła się ponad setka śpiewających studentów. Filharmoników rzeszowskich chętnych zagrać zgłosiło się więcej niż potrzebowaliśmy. (...)

Solowe partie w roku 2012 śpiewali: Lidka Pospieszalska, Viola Brzezińska, Beata Bednarz, Natalia Wilk, Poldek Twarodwski, Maciej Ścibor, Iga Kowalska. Orkiestrą dyrygował Hubert Kowalski, a chórem Lidia Pospieszalska oraz Tamara Kasprzyk – Przybysz!

Tegoroczny album jest równocześnie wydaniem jubileuszowym – zawiera płytę CD i DVD oraz album ze świadectwami obrazujący to cudne wydarzenie jakim jest koncert Jednego Serca Jednego Ducha!

VIDEO - CZCIJMY JEZUSA
VIDEO - JAK DAWID
SPIS UTWORÓW DVD
    Suita Rzeszowska
    Pójdź do Jezusa
    Dzięki Ci Panie
    Tyś jak skała
    Kocham więc nie muszę się bać
    Niech zstąpi Duch Twój
    Czcijmy Jezusa
    Serce Jezusa
    Jak Dawid
    Będziemy tańczyć
    Jezus zwyciężył
    Błogosławieństwo biskupa
    Jest jedno ciało
    Tak jesteś godzien
    Pieśń błogosławieństw
    Słowo papieża
    Ja ufam Ci
    Z dawna Polski
    Świadectwa
    Jak dobrze jest dziękować Ci, Panie
    Jeden dzień
    Nie nam, Panie, nie nam
    Będę śpiewał Tobie

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję