Sounds from Heaven - Solomon Ukaegbu

Indeks: CD/0274

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

30,00 zł brutto

SOUNDS FROM HEAVEN, to płyta osobistego, głębokiego uwielbienia Boga. Atmosfera płynąca z nagrań zaraża radością i jednocześnie wypełnia słuchacza niebiańskim pokojem... Album ma charakter międzynarodowy.

SOUNS FROM HEAVEN,  to płyta osobistego, głębokiego uwielbienia Boga.  Atmosfera płynąca z nagrań  zaraża radością i jednocześnie wypełnia słuchacza pokojem.  W warstwie muzycznej jest to energetyczna fuzja afrykańskich i latynoskich rytmów z gospel, reggae i funky. W nagraniach brali udział znakomici polscy, amerykańscy i kubańscy muzycy oraz afrykańscy i polscy wokaliści. Taki mariaż narodowości, pasji dla Boga i talentów czyni tę płytę bardzo wyjątkową.

Skład albumu SOLOMON - "SOUNDS FROM HEAVEN":
Solomon – wokal, muzyka, teksty, produkcja (Nigeria)
"International Gospel Music Ministry" (Polska, Nigeria, Ghana, Kenia) – chór i soliści

Muzycy:
Glenn Guay-gitara (USA)
Andrzej Solarski-bas (PL)
Marcin Piękos-klawisze (PL)
Tomek Torres-perkusja (PL)
José Torres-instrumenty perkusyjne (Kuba)
Tomek Busławski-saksofon (PL)

Solomon o płycie:
W 2011 Boża moc zstąpiła jak potężny sztorm w każdej sferze mojego życia. Kilka miesięcy spędziłem poszcząc i modląc się, pytając Boga „czego ode mnie chcesz?”. Kiedy odpowiedział, powiedział „Pokutuj! Śpiewaj o życiu, nadziei i uwolnieniu dla mojego ludu, a ja odnowię twój pokój, uzdrowię cię i dam ci nową pieśń dla świata.”. Wszystkie pieśni zostały napisane w 2011 roku…

Piosenkę “Because He lives” (Ponieważ On żyje) dostałem od Pana, kiedy bałem się o to co ludzie powiedzą na temat mojej przeszłości i nie wiedziałem jak mam zacząć Boże zadanie dla mojego życia. Wtedy On powiedział: „Jestem twoim fundamentem, podporą i filarem w dzień i w nocy. Możesz zmierzyć się z jutrem, bo moja miłość jest z tobą”

“Ancient of days” (Sędziwy) to imię Boga. On powiedział, Ja jestem światłem tego świata, a ty powiedz światu by nazywał mnie tym imieniem.  Byłem wtedy w samolocie do Londynu i usłyszałem: ” Widzisz synu, cała ziemia i całe niebo są dziełem moich rąk, Ja czynię drogę tam gdzie nie ma drogi”

Pieśń “Lord is my shepherd” (Pan jest moim pasterzem) powstała kiedy zastanawiałem sie gdzie mam pójść i jak zrealizować ten projekt. Bóg obiecał mi wtedy, że poprowadzi mnie na zielone pastwiska, jeśli tylko pokłonię się przed Nim.

“Holy is the lamb” (Święty jest Baranek) to pieśń, która mówi, że nie ważne jak grzeszny jesteś, jeśli tylko zawołasz do Boga, On stanie się twoją sprawiedliwością, ponieważ to On zmarł na krzyżu Kalwarii za ciebie…

“You are awesome in this place” (Jesteś niesamowity w tym miejscu) to pieśń wstawiennicza mówiąca o tym, że Bóg walczy w duchowej bitwie każdego swojego dziecka. Do ciebie należy tylko uznanie tego, że Jego obecność jest potężna i niesamowita w każdej sytuacji.

“I am going higher” (Wznoszę się wyżej) to prorocza pieśń nadziei w rytmie reggae, dla wszystkich tych, którzy czują się odrzuceni, zranieni lub mają złamane serce. Pamiętaj, że zostałeś stworzony, by być silniejszym i wspanialszym. Idź do przodu...

O autorze
UKAEGBU SOLOMON C.  urodził się w Nigerii. Od dziecka miał talent do grania w piłkę nożną i do śpiewania. Śpiewanie rozpoczął już w wieku 5 lat. Jego kariera sportowa rozwinęła się do profesjonalnego poziomu, a on w tym samym czasie był liderem kościelnego zespołu w Lagos a także solistą Laguni Mass Choir. W 2001 r. przeżył osobiste spotkanie z Bogiem, a w niedługim czasie został zaproszony do Polski przez klub piłkarski „Legionowia”. W latach 2006-2007 prowadził chór The Redeemed Christian Church of God w Warszawie. W 2008 roku wyjechał do Norwegii i tam został liderem chóru The Redeemed Christian Church of God w Oslo. W 2011r. potężne poruszenie Bożej mocy w życiu Solomona sprawiło, że powstały prorocze pieśni uwolnienia i uzdrowienia. Ten album mówi o nadziei przynosi zachętę i motywację, aby uwielbiać Boga.

Spis utworów
1. Intro
2. Because He Lives
3. Ancient Of Days
4. Lord Is My Shepherd
5. You Are Awesome
6. Holy Is The Lamb
7. Word Of God
8. A`m Going Higher (singiel)
9. Glory Of God
10. Lord We Give You Praise
11. How Great Thou Art

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję