Heaven's Invasion - Kościół Chwały

Indeks: CD/0624

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

38,00 zł

"Heaven's Invasion" - dwupłytowy album CD w j.angielskim zespołu Sound of Glory

Płyta zawiera 12 utworów. Najnowszy album zespołu „Heaven.s Invasion" (Inwazja nieba) cechuje dynamiczna muzyka, rockowe brzmienie, prorocze teksty, ale przede wszystkim charakter Królestwa Bożego, które – jak w Księdze Daniela – niczym kamień uderza w posąg, niszcząc go, a następnie staje się wielką górą. Dynamika Królestwa ma moc usunąć z nas wszystko co bezbożne i jednocześnie popchnąć nasze życie na właściwe tory. Impet, siła i Boża potęga emanują z każdego utworu na tej płycie. Proste, ale angażujące teksty pieśni pobudzają każdego słuchacza do aktywnego włączenia się w uwielbienie Boga. Odważ się, włącz, posłuchaj, uwielbiaj razem z nam i módl się, a doświadczysz inwazji nieba w swoim życiu - wzrostu, rozwoju i nadchodzącego Królestwa Bożego. 

Główni autorzy:
Urszula Matan - pastor uwielbienia w Kościele Chwały i wiodący wokal w zespole Sound of Glory. Z wykształcenia muzyk i pedagog, doktor wokalistyki, wieloletnia śpiewaczka operowa. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w służbie. Jest autorką licznych pieśni, przez lata wykształciła nowe pokolenie ludzi oddanych uwielbieniu.
Paweł Haponiuk - lider zespołu Sound of Glory, multiinstrumentalista, wieloletni lider uwielbienia Kościoła Chwały
Kornel Popławski - producent muzyczny i twórca aranży.
Marian Lech - mix i mastering

O zespole Sound of Glory
Zespół jest służbą uwielbienia w Kościele Chwały w Warszawie. Zadaniem kościoła Jezusa Chrystusa jest łączyć niebo z ziemią, a jednym z takich narzędzi jest muzyka uwielbienia. Sound of Glory prezentuje zupełnie nową jakość we współczesnej muzyce chrześcijańskiej. Dzięki niekonwencjonalnym brzmieniom, dynamizmowi i proroczemu uwielbieniu słuchający mogą doświadczyć obecności Ducha Świętego – wejść w sferę ponadnaturalną – do miejsca, w którym wszystko jest możliwe. Kiedy niebo zstępuje na ziemię, manifestuje się Boża obecność, rozpalana jest miłość do Jezusa i pragnienie służenia Jemu, dzieją się cuda, ludzie są uwalniani, uzdrawiani, powoływani do służby, otrzymują słowa prorocze, kierunek dla swojego życia, siłę do pokonywania wyzwań i przeciwności. Sound of Glory to więcej niż muzyka - to styl życia ludzi oddanych Jezusowi, służących Jemu każdego dnia.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję