Żar miłości do Jezusa

Indeks: WD/0016

Stan: Nowy produkt

Autor: Mike Bickle

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,00 zł

Close

Powrót do pierwszej miłości i odkrycie na nowo Bożej miłości do nas!

Bez względu na nasze poprzednie upadki i niezależnie od naszego naturalnego temperamentu czy osobowości Bóg jest w nas zakochany. W tym nowym wydaniu bestsellera Mike'a Bickle możemy odkryć:
- jaką Bóg ma osobowość,
- wolność do bycia sobą w Bogu,
- siedem pragnień ludzkiego serca,
- jak przemiana umysłowej wiedzy o Bogu w żarliwą miłość do Boga uwalnia nas od niepewności i lęku przed ludźmi, jak chroni naszą duszę i leczy wewnętrzne rany serca.
Aby doświadczyć trwałego przebudzenia i wolności, musimy więcej wiedzieć o tym, co Bóg czuje wobec nas i musimy zachwycić się Nim, Jego pięknem i miłością do nas. Podobnie jak król Dawid, odkryjemy te same prawdy o Bożym sercu i zaczniemy żyć tak, jak żył Dawid, wypełniając powołanie Boże dla naszego pokolenia.

Bóg pierwszy nas umiłował!

To jest książka o silnej i konkretnej zależności między poznaniem prawdy o tym, co Bóg czuje do nas a odczuwaniem pełnej żaru miłości do Niego. Kiedy Duch Święty chce obudzić w nas miłość do Jezusa, objawia nam uczucia, jakie Jezus żywi wobec nas.
Te cenne wejrzenia w Boże serce są w naszym zasięgu! Zawarte są w tej książce. Poprzez Pismo Święte Bóg otwiera przed nami Swoje serce. On jest dla nas dobry i serdeczny. Pozostaje pytanie, na ile blisko Boga chcemy naprawdę być? Na ile chcemy być wypełnieni żarem miłości do Jezusa?

Mike Bickle jest dyrektorem International House of Prayer in Kansas City (Międzynarodowy Dom Modlitwy w Kansas City), gdzie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu trwa uwielbienie i modlitwa wstawiennicza w duchu świątyni Dawida. Jest także rektorem Forerunner School of Ministry - szkoły biblijnej w Kansas City. Jest autorem kilku książek. Więcej informacji o nauczaniu Mike'a Bickle można znaleźć na stronie internetowej www.ihop.org.

Cechy Produktu

Autor: Mike Bickle
Okładka: miękka
Format: 14,6x20,7cm
Liczba stron: 240
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-61097-03-7
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora