Chwała i uwielbienie - ich cel i moc

Indeks: WD/0043

Stan: Nowy produkt

Autor: dr Myles Munroe

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

27,99 zł

Close

Każdy wyrób został zaprojektowany do działania w określonym środowisku i w zgodzie z odpowiednimi wytycznymi, aby mógł uzyskać swoją maksymalną wydajność.

Obecność Boga stanowi idealne środowisko, które Bóg przewidział do funkcjonowania rodzaju ludzkiego.

Mając za sobą ponad 30-letnie doświadczenie w służbie i nauczaniu, dr Myles Munroe przedstawia solidne, wypróbowane zasady, które kładą nowe podwaliny w sferze odkrywania złożonych zagadnień chwały i uwielbienia.

W tej wciągającej i autorytatywnej pracy odkryjesz:

 • klucz do uzyskania pełnego potencjału swojego życia na ziemi
 • dlaczego Bóg umieścił człowieka w ogrodzie Eden
 • cel i pierwszeństwo obecności Boga
 • siedem wymiarów chwały
 • cel i moc chwały w życiu osobistym i we wspólnocie
 • jak praktykować i chronić Bożą obecność w swoim życiu
 • oraz znacznie, znacznie więcej!

Ta zadziwiająca książka wyposaży cię i przygotuje, abyś mógł przejść z obrzędów do relacji, od formy do pełni i abyś rozpalił swoją pasję dla Bożej obecności.
DR MYLES MUNROE jest utalentowanym międzynarodowym mówcą motywacyjnym, autorem licznych bestsellerów i doradcą biznesowym. W swoich badaniach zajmuje się kluczowymi kwestiami, mającymi wpływ na każdą sferę ludzkiego, społecznego i duchowego rozwoju. Jest założycielem, prezesem i starszym pastorem Bahamas Faith Ministries International z siedzibą w Nassau, Bahamy. Dr Munroe ukończył Oral Roberts University i University of Tulsa. Posiada doktorat honoris causa Oral Roberts University.

SPIS TREŚCI

 1. Przedmowa 9
 2. Wprowadzenie 12
 3. Boży pierwotny plan dla ludzkości 15
 4. Największa potrzeba człowieka 33
 5. Stworzenie miejsca przebywania dla Boga 63
 6. Błogosławieństwo Judy 89
 7. Czym jest chwała? 101
 8. Kiedy mamy chwalić Boga? 127
 9. W jaki sposób mamy chwalić Boga? 157
 10. Dlaczego mamy chwalić Boga? 181
 11. Rozwój chwały 195
 12. Zdatni do przebywania w Bożej obecności 223
 13. Wzajemna zależność pomiędzy chwałą i uwielbieniem 239
 14. Moc chwały i uwielbienia 255

Przedmowa
Począwszy od trzeciego rozdziału 1 Księgi Mojżeszowej aż do końca Księgi Objawienia widzimy, jak Bóg nakłania ludzi do powrotu do intymnej społeczności z Nim, jaką mieli Adam i Ewa na początku. Ponieważ Bóg jest święty, doskonały i czysty, jest rzeczą niemożliwą dla upadłego człowieka, aby ostał się w obecności Bożej bez aktu pokuty.
Bóg przekazał Mojżeszowi plan, w którym On sam zamieszkiwał pośród swojego ludu w Arce Przymierza oraz w miejscu najświętszym. Dzięki rytuałom i ofiarom, które Bóg zalecił wykonywać, najwyższy kapłan był w stanie przyjść przed oblicze Wszechmocnego i reprezentować naród.
Jednakże Bóg, poprzez przykład króla Dawida, pokazuje, że pragnie znacznie więcej niż krwi ofiary z wybranych zwierząt; On chce czystego i skruszonego serca. Jezus w rozmowie z Samarytanką mówi, że Bóg szuka czcicieli, którzy będą Mu oddawać cześć w Duchu i w prawdzie.
Kiedy Jezus naucza swoich uczniów Modlitwy Pańskiej, mówi: ...bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi... W doświadczeniu niebiańskim Izajasza, w szóstym rozdziale jego Księgi oraz Jana w Objawieniu, widzimy, co jest stale kontynuowane w niebie: chwała i uwielbienie.
Chwała i uwielbienie zawsze były aleją prowadzącą do obecności naszego Boga. Możemy rozmawiać o Nim, robić różne rzeczy dla Niego, a nawet modlić się do Niego, ale tylko poprzez chwałę i uwielbienie mamy pozwolenie na przebywanie w obecności naszego potężnego Stworzyciela.
W tej książce mój brat w Chrystusie, przyjaciel oraz powiernik, Myles Munroe, naucza nas:
Jak chwalić i wielbić Boga
Kogo chwalić i uwielbiać
Gdzie chwalić i uwielbiać
Kiedy chwalić i uwielbiać
O mocy chwały i uwielbienia
O modelu chwały i uwielbienia
O zasadach chwały i uwielbienia
O praktykach chwały i uwielbienia
O celu chwały i uwielbienia
Książkę tę koniecznie muszą przeczytać ci, którzy mają pasję, aby poznać serce Boga. W tym miejscu prorokuję, iż będzie ona znajdować się w zestawie obowiązkowych książek dla uczniów w wielu szkołach chrześcijańskich oraz dla studentów w kolegiach oraz na uniwersytetach na całym świecie.
Czuję się zaszczycony, iż miałem swój niewielki udział w tej książce. Jednocześnie wierzę, że będzie ona szczególnym błogosławieństwem dla tych, którzy pragną przebywać w niesamowitej obecności naszego wspaniałego Boga.

dr Ron Kenoly
światowej sławy lider uwielbienia

Cechy Produktu

Autor: dr Myles Munroe
Okładka: miękka
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-61131-40-3
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję