Ochrona przed zwiedzeniem - Derek Prince

Indeks: WD/0356

Stan: Nowy produkt

Autor: Prince Derek

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł

Close

NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ!

W miarę postępowania czasów ostatecznych będzie wzrastała ilość nadprzyrodzonych znaków i cudów. Tak mówi Biblia. Jednakże nie tylko Bóg ma plan na ten czas. Również Szatan spiskuje, knując intrygi, jak zwieść wierzących za pomocą jego znaków i cudów. Nieustannie zwodząc, Szatan stara się trzymać nas z daleka od miłości Boga i Jego opieki. W książce Ochrona przed zwiedzeniem uznany nauczyciel Biblii, Derek Prince, pokaże ci, jak:

  • Sprawdzać źródło nadprzyrodzonych znaków i cudów
  • Rozróżniać prawdę od fałszu
  • Uwolnić się z diabelskich warowni
  • Odrzucić diabelskie schematy
  • Dzielić się Ewangelią w sposób pełen mocy.

Nie daj się zwieść!
Ty też możesz odkrywać diabelskie strategie, angażować się w walki duchowe i je wygrywać. Ty też możesz zwyciężać!
 
O autorze:

Derek Prince (1915-2003) urodził się w Indiach. Jego rodzice pochodzili z Wielkiej Brytanii. Studiował grekę i łacinę w Eton College oraz na Cambridge University. Był członkiem Kolegium Filozofii Starożytnej i Współczesnej King's College. Studiował również wiele współczesnych języków, a także hebrajski i aramejski, na Cambridge University oraz Hebrew University w Jerozolimie.
W trakcie służby w armii brytyjskiej podczas drugiej wojny światowej zaczął studiować Biblię i doświadczać zmieniającej życie obecności Jezusa. W czasie tych spotkań  zyskał dwa przekonania: po pierwsze, że Jezus żyje; po drugie, że Biblia jest księgą prawdziwą i mającą praktyczne zastosowanie również we współczesnych czasach. Te przekonania zmieniły kierunek całego jego życia, które zostało poświęcone studiowaniu i nauczaniu Biblii.
 
Derek jest autorem ponad 50 książek, 600 wykładów w formie nagrań audio i 100 w formie wideo. Wiele z nich zostało przetłumaczonych na ponad 100 języków

Cechy Produktu

Autor: Prince Derek
Okładka: miękka
Liczba stron: 236
Format: 14,5 x 20,5 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję