Wieloryb nie może latać

Indeks: WD/0028

Stan: Nowy produkt

Autor: Max Lucado

Podtytuł: O sztuce stawania się sobą

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

Close

Max Lucado napisał tę książkę, aby pomóc ludziom wydźwignąć się z szarości życia i dostrzec ich własną i niepowtarzalną drogę. Odkrywanie tej drogi i pójście nią sprawia, że najpełniej stajesz się sobą.

Spróbuj odkryć rzeczy, które lubisz robić i które jednocześnie robisz dobrze. Możemy nazwać je momentami radosnej harmonii. Pomyśl o chwilach pełnych szczęścia i energii, gdy nie liczyłeś czasu. O chwilach, gdy pomyślałeś: „Tak, jestem do tego stworzony!”. Przypomnij sobie ten czas, kiedy miałeś poczucie spełnienia i odniesionego sukcesu. Ty w swoim najlepszym wydaniu! Te fundamentalne doświadczenia ukazują, że jesteś kimś wyjątkowym i pomagają ci odkryć twoje miejsce przeznaczenia.

MAX LUCADO, urodził się w 1955 r. w Teksasie. Po ukończeniu studiów biblijnych zamieszkał w Miami na Florydzie, gdzie został duszpasterzem „singli”. Następnie wyjechał na misje do Rio de Janeiro. W 1987 r. wrócił do USA i został pastorem w San Antonio. Lucado jest autorem kilkudziesięciu książek utrzymujących się niezmiennie na amerykańskich listach bestsellerów. Jest żonaty, ma trzy córki, uwielbia meksykańską kuchnię.

Cechy Produktu

Autor: Max Lucado
Podtytuł: O sztuce stawania się sobą
ISBN: 978-83-7033-869-5
Format: 14,5 x 20,5 cm
Rok wydania: wyd. II 2019
Okładka: miękka
Liczba stron: 240
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora