Bóg chce uzdrowić każdego - Ulf Ekman

Indeks: WD/0227

Stan: Nowy produkt

Autor: Ulf Ekman

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

8,00 zł

Close

Możesz zadać pytanie: „“Czy Bóg chce uzdrowić każdego? Czy to jest właściwe wyznawać, że każdy może być zdrowy?” W podobny sposób możemy zapytać: „“Czy każdy musi być zbawiony?” Nie, nie każdy musi być zbawiony, nawet jeżeli Bóg tego chce (1 Tym. 2:4). „“Czy każdy musi mówić innymi językami?” Nie, nikt nie musi mówić innymi językami, jednak Bóg chce, abyś był wypełniony Duchem śŚwiętym i mógł to czynić (J. 7:37-39). „“Czy każdy musi być uzdrowiony?” Nie każdy musi, lecz Bóg chce, abyś był zdrów.

Kiedy rozpatrujemy Bożą wolę odnośnie w dziedzinie uzdrowienia, musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę, co na ten temat mówi Boże Słowo, a nie nasze osobiste doświadczenia. Jeżeli masz negatywne doświadczenia w tej dziedzinie, powinieneś odłożyć je na bok wraz ze wszystkimi pytaniami, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi. Zapomnij o nich i skoncentruj się na tym, co Bóg wyjaśnia w swoim Słowie.
Doświadczenie mówi nam, że nie każdy jest uzdrowiony. Wielu dobrych chrześcijan umarło, pozostawiając nas w domysłach: „“przecież ona była taka miła, kochana i czyniła tak wiele rzeczy dla Pana. Była chora przez połowę swojego życia, a wymodliła przebudzenie w każdym mieście, w którym mieszkała. Dlaczego nie została uzdrowiona?”

Cechy Produktu

Autor: Ulf Ekman
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-62748-30-3
Liczba stron: 46
Format: 105x148 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora