100 prostych sposobów na życie - Joyce Meyer

Indeks: WD/0197

Stan: Nowy produkt

Autor: Joyce Meyer

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

Close

Każdy uważa, że proste życie jest najlepszym z możliwych, aleniewielu żyje w ten sposób. Jeśli jesteś przemęczony,znużony, wypalony nadmiernymi zobowiązaniami i nie cieszysz siężyciem, to ta książka jest dla ciebie. Joyce prostymjęzykiem omawia 100 sposobów, które natychmiast poprawią tweżycie. Wszystko zaczyna się od wiary, a nie od wątpienia; odzaufania a nie od ludzkiej akceptacji. Kluczem jest determinacja - a Bóg chceuzdolnić cię do kształtowania lepszego stylu życia.

Joyce wie, co toznaczy być przeciążonym. Na podstawie swojego doświadczeniapisze: "Przypominam sobie czas, gdy narzekałam przed Bogiem, że mójplan dnia jest całkiem szalony. Jak ktoś mógłby robić tyle rzeczy,ile ja miałam do zrobienia? Wtedy uświadomiłam sobie, że toja jestem tą osobą, która układa mój plan dnia i nikt inny pozamną nie może go zmienić".
Wspaniałąnowiną jest to, że masz moc, aby zmienić swoje życie.Stosując przynajmniej niektóre z zawartych tu myśli, będzieszmógł zobaczyć postęp i doświadczyć prawdziwejradości:
-Żyj nachwałę Bożą
-Pozostaw to, cominęło
-Wybierz swojebitwy
-Nie bój siętego, co myślą inni
-Zaufaj Bogu,że zmieni ludzi
-Niezadłużaj się
-Niebądź zbyt twardy dla siebie
-Przestańrobić rzeczy, na których się nie znasz
-Pamiętaj,że Bóg jest z tobą

Cechy Produktu

Autor: Joyce Meyer
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-62748-12-9
Liczba stron: 200
Format: 48x210 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora