Koniec wędrówki życia

Indeks: WD/0195

Stan: Nowy produkt

Autor: Derek Prince

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

26,00 zł

Close

NIE BÓJ SIĘ ŚMIERCI
Od skoncentrowanego na życiu pozagrobowym starożytnego Egiptu, aż po niestrudzone poszukiwania form przedłużających życie we współczesności, wydaje się, że człowiek zawsze miał trudności ze stanięciem w obliczu śmierci.

W książce którą trzymasz w ręku Derek Prince przypomina, zę nasze spotkanie ze śmiercią jest nieuniknione. Nie da sie go odwołać i nie powinnismy się go bać. Każdy z nas powinien zmierzyć sie z tym problemem.

Koniec wędrówki życia to książka zawierająca zarówno mądrość, jak i zachętę by nie bać się konfrontacji ze śmiercią. dzięki neij twoje serce będziw ypełnione poczuciem bezpieczeństwa i pewności.

Przeczytasz w niej o naturze życia i śmierci, o tym jak sie na nią przygotować oraz o naszych losach po śmierci. Dzieki temu że Derek dzieli się z nami osobistym doświadczeniem, jego historia posiada moc pocieszającego balsamu. Dwukrotne wdowieństwo sprawia, ze jego słowa niosą pociechę i pomoc tym, którzy stają dziś w obliczu śmierci bliskiej osoby. Kiedy będziesz rozmyślał o końcu swojej wędrówki życia, możesz cieszyć się z powodu chwały życia przyszłego.
Książka ta pomoże ci pojąć czym jest zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią oraz jak dzielić się prawdą o Nim z innymi.

Cechy Produktu

Autor: Derek Prince
Okładka: miękka
ISBN: 9788389634573
Liczba stron: 182
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora