Twarzą do ściany - Don Potter

Indeks: SA/0002

Stan: Nowy produkt

Autor: Don Potter

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

27,00 zł

Close

Ta książka to zbiór badań i historii o uwielbieniu i reakcji na prowadzenie go zbieranych w ciągu ostatnich dwudziestu lat. To, że zostałem zbawiony w późniejszym okresie życia i spędziłem wiele lat w głównych nurtach przemysłu muzycznego pozwala mi patrzeć z innej perspektywy niż patrzy osoba z dłuższym stażem w kościele. W tej książce patrzę na podobieństwa pomiędzy kościołem i światem w dziedzinie muzyki. Jest tu także mowa o kierunku, jaki przyjmuje uwielbienie i trosce o naszą młodzież i to, jaka muzyka do nich dociera.
Jest to także studium tego, czego może dokonać dziedzina prorocza w jedności z uwielbieniem i tego, że chwała i wstawiennictwo są nierozdzielne.

Chwała to temat trudny do zdefiniowania i do zrozumienia, czemu jest tak niezbędna. Mam nadzieję, że nie komplikuję zbytnio tego tematu i nie pomniejszam tak spontanicznych działań. Łatwiej jest zdefiniować uczucia, gdy człowiek się zakocha.
Don Potter

Książka Dona Pottera zdobyła już status klasyka również w naszym kraju. Od lat inspiruje pokolenia muzyków, tancerzy, przywódców i wszystkich innych czcicieli Pana. Z radością oddajemy ją w Wasze ręce w odnowionej wersji. Don Potter, opierając się na własnym pokaźnym doświadczeniu, pokazuje czym może stać się nasze uwielbienie, jeśli zrozumiemy, jak ważnym elementem naszego życia jest bliskość z Bogiem i posłuszeństwo Mu.

Cechy Produktu

Autor: Don Potter
Okładka: miękka
Format: 13,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 200
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788377520949
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora