Oczami miłości - Shawn Bolz

Indeks: WD/0777

Stan: Nowy produkt

Autor: Shawn Bolz

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

33,00 zł

Close

Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość. – 1 List do Koryntian 13,13

Niełatwo jest patrzeć na świat oczami miłości, ale kiedy poświęcimy się ćwiczeniu w tej praktyce, zaczniemy dostrzegać Bożą moc poruszającą się w zaskakujący sposób.

Książka Oczami miłości pokazuje, że działanie z miejsca miłości zamiast osądu jest najskuteczniejszym sposobem chodzenia w Duchu.

Bez względu na to, czy siedzi przy stole, jedząc obiad z miliarderem, czy zatrzymuje się na autostradzie, żeby przekazać pracownikowi budowlanemu słowo wiedzy, Shawn Bolz dzieli się oszałamiającymi wyznaniami z pierwszej ręki o tym, że Bóg pragnie osobiście przemawiać do wszystkich ludzi na całym świecie. Jeśli szczerze modlimy się do Boga, pytając Go o to, co chce mówić do naszych współpracowników, sąsiadów i społeczności, wśród których mieszkamy, będziemy zaskoczeni, jak często On przemawia.

SHAWN BOLZ od lat swojej młodości był pionierem w służbie, również w ruchu proroczym. Koncentruje się na pielęgnowaniu szczerej relacji z Bogiem, kreatywności dzięki rozrywce oraz społecznej sprawiedliwości. Jest zapraszany do Kościołów na całym świecie, spotyka się z prezesami wielkich spółek, celebrytami i światowymi przywódcami. Shawn jest autorem bestsellerów oraz pastorem założycielem służby Expression58, skoncentrowanej na przemyśle rozrywkowym oraz osobach ubogich w Los Angeles. Tam też mieszka wraz z żoną i dwiema córkami.

Cechy Produktu

Autor: Shawn Bolz
Okładka: miękka
Format: 135 x 205 mm
Liczba stron: 240
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-66494-21-3
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora