Słowo do siedmiu zborów - Ilona Hajewska

Indeks: WD/0739

Stan: Nowy produkt

Autor: Ilona Hajewska

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

33,00 zł

Close

Co oznacza posłuszeństwo Bogu? Czy czytanie Pisma Świętego, modlitwa i społeczność z innymi są obowiązkiem? Jak żyć zgodnie ze Słowem Bożym i naśladować Jezusa? Jak zacząć wszystko od nowa? W odpowiedziach na te pytania Ilona Hajewska w swojej drugiej książce pt. „Słowo do siedmiu zborów” odkrywa wiele prawd, ukazując, że trwanie w Bogu jest życiową siłą.

We wstępie, zachęcając do lektury, autorka tak napisała: „To, że niektórzy nie znają odpowiedzi na te pytania, nie znaczy, że ich nie stawiają. Odpowiedzią jest zbawienie w Jezusie Chrystusie – i o tym jest ta książka. Starałam się w niej nie podawać recept, jak żyć, by podobać się Bogu, bo jestem przekonana, że jedynie uchwycenie się Słowa Bożego i systematyczne wprowadzanie go w życie może sprawić, by człowiek przeszedł z ciemności do światłości. A historie osób, które tu przedstawiam, są dowodem na to, że jest to możliwe”.

W tej książce, za siódemką, liczbą symboliczną w języku biblijnym i nie tylko, kryje się siedem rozważań opartych na konkretnych nowo- i starotestamentowych fragmentach z Pisma Świętego oraz siedem historii życia, osób bliskich samej autorce, związanych z odkrywaniem i wiarą w Boga.

Ilona Hajewska – sędzia w stanie spoczynku, mediatorka sądowa oraz autorka innowacyjnych programów-wyzwań dla małżeństw. Służy w siedmiu zborach na Śląsku jako mówczyni, gdzie prowadzi spotkania biblijne. W 2018 roku ukazała się jej debiutancka książka pt. Obecność, w której trwam.

Cechy Produktu

Autor: Ilona Hajewska
Okładka: twarda
Format: 13×19 cm
Liczba stron: 116
Rok wydania: 2019
ISBN: 9788363562151
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora