Święty romans

Indeks: WD/0025

Stan: Nowy produkt

Autor: John Eldredge Brent Curtis

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł

Close

Począwszy od pierwszego wydania w 1997 roku, Święty romans z wolna staje się klasyką. Dlaczego aż tylu czytelników odczuwa tak silną więź z tą książką? Brent Curtis i John Eldredge wyrazili w niej nasze dawno zapomniane uczucia. Ubrali w słowa nigdy nie wypowiadane obawy co do dobroci Boga i naszej własnej pustki. Unikając kaznodziejskiego tonu i komunałów, autorzy pokazują nam przebłysk Bożego serca - czułego, śmiałego i nieodpartego.

Święty romans porusza nas do głębi, ponieważ znacznie bardziej niż ludzie żyjący w innych epokach utraciliśmy więź z własnym sercem. Pozostawiliśmy tę najistotniejszą cząstkę nas samych gdzieś w tyle, za dążeniem do kariery, do wydajności, sukcesu, a nawet za służbą Bogu.

Jeśli pragniesz czegoś więcej - choćbyś nie wiedział dobrze, co to takiego - otwórz tę wartościową książkę. Przekonasz się szybko, że z zapałem odwracasz kartki, by poznać ciąg dalszy. Święty romans to historia naszego życia; to Boża historia. To Boże zaproszenie do przeżycia piękna, bliskości i przygody, za którymi skrycie tęsknimy.

 

Cechy Produktu

Autor: John Eldredge Brent Curtis
Okładka: miękka
Format: 14,5x20.5 cm
Liczba stron: 246
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-86941-51-0
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora