Podróż pragnień

Indeks: WD/0024

Stan: Nowy produkt

Autor: John Eldredge

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,99 zł

Close

W poszukiwaniu życia, o jakim marzyliśmy

W "Podróży pragnień" John Eldredge pisze: "Wszyscy doświadczamy tego samego dylematu - tęsknimy za prawdziwym życiem, ale nie jesteśmy pewni gdzie je znaleźć. Zastanawiamy się, czy je wogóle znajdziemy, a jeśli tak - czy potrafimy zatrzymać je na stałe... Dni życia przychodzą jak zagadka, a naszym świadectwom urodzenia nie towarzyszą odpowiedzi. Musimy wyruszyć w podróż, by znaleźć życie dla nas drogocenne. A przewodnikiem, jakiego nam dano, są pragnienia głęboko ukryte w naszym wnętrzu - pragnienia, które często przeoczamy lub mylimy z czymś innym, a nawet usiłujemy zlekceważyć".

Niektóre nurty Kościołów chrześcijańskich zdają się nauczać ludzi, by uśmiercali pragnienia, i nazywają to świętością. Eldredge jednak stwierdza: "Chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem by stać się osoba moralną. Nie jest to program, który ma nas doprowadzić do porządku lub zreformować społeczeństwo... w swojej istocie chrześcijaństwo zaczyna od zachęty, by poczuć pragnienie".

W książce, którą przekazujemy Czytelnikowi, autor zachęca do odkrycia na nowo danych nam przez Boga pragnień, byśmy mogli znowu wyruszyć na poszukiwanie życia, o jakim niegdyś marzyliśmy.

Cechy Produktu

Autor: John Eldredge
Okładka: miękka
ISBN: 83-86941-46-4
Liczba stron: 234
Format: 14,5x20,5 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora