Poszukiwacze skarbów - Arkadiusz Krzywodajć

Indeks: WD/0683

Stan: Nowy produkt

Autor: Arkadiusz Krzywodajć

Produkt chwilowo niedostępny

29,00 zł

Close

Nieważne, czy budzisz się o poranku z przemożną chęcią dotarcia do celu, czy może dogorywasz przed telewizorem zagłuszając sumienie, albo całym swoim życiem rozpaczliwie wołasz o jakikolwiek sens, jesteś poszukiwaczem. Jedni z nas szukają świadomie z mapą w ręku, inni po omacku próbują gdziekolwiek dotrzeć.

Trzymasz w ręku niebezpieczną książkę. Być może w trakcie jej lektury zechcesz wyrzucić ją przez okno jako irytujący zbitek myśli. Mam jednak nadzieję, że mimo dyskomfortu duszy, przejdziesz dalej i odkryjesz coś nowego. To pozycja niewygodna i kojąca, sprawiająca ból, ale i przynosząca życie, pokój i radość. Zapraszam do podróży w głąb świata duchów.

Arkadiusz Krzywodajć jest pastorem Kościoła Zielonoświątkowego Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim. Autor, producent muzyczny, wizjoner. Napisał dwie książki „Sztormy i burze” (wyd. W Wyłomie) oraz „Polska - Twoja Ziemia Obiecana”. Ukończył politologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz studia managerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 90-tych był liderem legendarnej grupy muzycznej „Opozycja”. Jako duchowny. od wielu lat służy ludziom w swojej lokalnej wspólnocie oraz przemawia na wielu konferencjach w Polsce. W swoim przekazie pragnie nieść ludziom wiarę, nadzieję i miłość, jakie można znaleźć tylko w osobistej więzi ze Stwórcą.

Cechy Produktu

Autor: Arkadiusz Krzywodajć
Okładka: miękka
Format: 135x205 mm
Liczba stron: 113
Rok wydania: 2018
ISBN: 9788393159529
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora