Poznaj siebie w nowy sposób

Indeks: CDA/0238

Stan: Nowy produkt

Produkt chwilowo niedostępny

24,00 zł brutto

 Tematyka wykładów:

1. Spójrz na siebie w nowym świetle - Alina Wieja

Często widzimy siebie w świetle trudnej przeszłości. Możemy odwrócić się od zranień i złych doświadczeń, ponieważ Bóg pragnie wnieść w nasze życie światłość i nową nadzieję. Spojrzenie na siebie w świetle Bożej miłości zmienia cały nasz świat: odkrywamy swoją prawdziwą wartość.

 

2. Pomyśl o sobie w nowy sposób - Sylwia Tomczyk

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać dane Ci możliwości. Poznanie Boga pozwala widzieć siebie we właściwy sposób. Pomyśl o tym, kim jesteś: jakie masz dary, talenty, cechy osobowości i marzenia. Zacznij tam, gdzie jesteś. I zrób to, co możesz, a Bóg uczyni dla Ciebie o wiele więcej.

 3. Zmień lustro - Bożena Ciechanowska

Co odczuwasz, kiedy przeglądasz się w lustrze: zadowolenie czy negatywne emocje? Bóg widzi nas takimi, jakimi możemy być. Jeśli na co dzień widzimy zniekształcony obraz własnej osoby, jest sposób, by to zmienić i żyć pełnią życia. Zrób pierwszy krok na drodze wiary – zmień lustro!

 4. Stwórz nowy plan działania - Alina WiejaBóg chce nas błogosławić, abyśmy były błogosławieństwem dla innych. Mamy wpływ na swój rozwój, wybory i działania. Bóg chce poprzez nas objawić się innym ludziom. On pragnie nas w tym wzmocnić, dodać energii i odświeżyć. Zobacz, w jaki sposób Bóg współdziała z nami ku dobremu.

Osobistymi historiami podzieliły się:
Wiola Niedziela, Anita Pieczyrak, Beata Marczak

Cechy Produktu

Liczba stron: 4 h
Rok wydania: 2014
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję