Pomoc w odbudowaniu życia w obfitości - MP3

Indeks: CDA/0127

Stan: Nowy produkt

produkt chwilowo niedostępny

24,00 zł

Close
  • Wykładowca: Alina i Henryk Wieja
  • Czas trwania: 9 h
  • Rok wydania: 2010

Autorski program „Siedem słupów Mądrości” został przygotowany z myślą o osobach zaangażowanych w prace z zakresu poradnictwa rodzinnego, małżeńskiego, indywidualnego oraz w prace z młodzieżą. Program jest cennym narzędziem dla osób niosących pomoc tym, którzy zmagają się z problemami: kłamstwa, manipulacji, niszczącego gniewu, niewłaściwego postrzegania siebie, innych oraz Boga, z kłopotami finansowymi, brakiem zdrowych więzi i brakiem przebaczenia.
Wykładowcy na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy z ludźmi przedstawiają proces pomagania innym, by w precyzyjny i praktyczny sposób rozpoznać potrzeby i te dziedziny życia, które wymagają uleczenia oraz wprowadzenia zmian.

O autorach
Henryk i Alina Wieja – założyciele i dyrektorzy Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja. Są zaangażowani w działaniach na rzecz małżeństwa i rodziny. Są również autorami wielu książek i artykułów. Maja dwójkę dorosłych już dzieci.

Henryk, lekarz medycyny, założył i prowadzi Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej. Jest cenionym i dynamicznym mówca, nauczycielem Słowa Bożego.

Alina jest założycielem i dyrektorem Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego oraz redaktorem naczelnym czasopisma „Nasze Inspiracje”.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję