Otwarte niebo – Henryk Wieja MP3

Indeks: CDA/0103

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

24,00 zł

Close

Otwarte niebo
czyli jak poruszać się w duchowej rzeczywistości

Wykład 1: Przyczółek Bożego Królestwa. Pan Jezus mówi do każdego z nas, byśmy skupiali się na tym, co On czyni i już uczynił. To wyzwoli w nas więcej wdzięczności. A to, na czym się skupiamy, kształtuje również atmosferę wokół nas – uwalnia wonność. Czy to jest wonność Chrystusa?

Wykład 2: Duchowa ofensywa. Rozpoczął się nowy rozdział w historii ludzkości i Kościoła. Bóg buduje swój przybytek tutaj na ziemi, a my, Jego lud, jesteśmy brama Królestwa Niebios. Piekło nie ostoi się przed Królestwem Nieba, bo w duchowej ofensywie światłość wypiera ciemność. Przez Chrystusa Bóg zaczął nowa formę przebywania wśród swojego ludu.

Wykład 3: Tajemnice nieba. Kto nam powie, jak wygląda niebiańska rzeczywistość? Bóg chce udostępnić swojemu ludowi, każdemu z nas, ukryte tajemnice. Szuka tych, którym na tym naprawdę zależy, maja czyste serce i przychodzą do Boga z gotowością do posłuszeństwa w zastosowaniu Jego zasad i Jego woli.

Wykład 4: Ćwiczenie duchowych zmysłów. Boże Słowo mówi, że jako ludzie wierzący poruszamy się w duchowej rzeczywistości. Bóg nas do niej zaprasza. Zobacz to wiara, oczami serca. Wiara jest nasłuchiwaniem Boga. Bądź przemieniony przez odnowienie umysłu i poddanie Bogu swoich
myśli i wyobraźni.

Wykład 5: Kolektywna wiara. Bóg ma wspaniały plan dla swojego Kościoła. Pragnie, abyśmy jako Jego Kościół byli miejscem Jego obecności, spoczywania na nas. On chce nas napełniać swoim Świętym Duchem aż do przelewu i chce, byśmy byli jak Jezus – pełni miłości. Zaprasza, abyśmy nie byli obserwatorami lecz uczestnikami tego, co On czyni.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję