Pokolenie 24 cz.1 - miłość to żar ognia

Indeks: CDA/0102

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

19,00 zł

Close

Miłość jest największym darem Pan Bóg jest pierwszym i jedynym źródłem prawdziwej miłości. Można ją tylko przyjąć i przekazać dalej.

Wierzymy, że Pan Bóg chce rozbudzić żarliwą miłość w naszych sercach do Pana Jezusa Chrystusa. Chce uczynić ją znakiem rozpoznawczym dla naszego pokolenia. Bądźmy pokoleniem usługującym w MIŁOŚCI!

Tematy wykładów:

Bogdan Olechnowicz: Boże serce względem nas Czy gdybyśmy nie wiedzieli, na jakie przykazanie wskazał Jezus, kiedy Go pytano o najważniejsze, czy wybralibyśmy miłość do Boga i ludzi? Czy w obliczu wyzwania, aby kochaćBoga całym swoim sercem, nie czujemy się bezradni? Co Bóg do nas czuje?

Alina Wieja: Miłość to nie slogan Każdy człowiek potrzebuje miłości – to nie slogan. Miłość to pewna przestrzeń w naszym życiu, której nic innego nie jest w stanie zastąpić. Człowiek sam z siebie nie jest w stanie darzyć innych doskonałą miłością. Kiedy otwieramy się na Bożą miłość, Bóg uzdalnia nas do tego, by kochać innych ludzi.

Paweł Wieja: Bezgranicznie zakochani w Panu BoguJeśli bezgranicznie zakochamy się w Bogu, to będziemy z niecierpliwością oczekiwać na Jego przyjście, nie będziemy bać się tego wydarzenia i uważać, że nie jesteśmy jeszcze gotowi. Jesteśmy szczególnym pokoleniem. Bądźmy znani z tego, że jesteśmy zakochani w Jezusie!

Świadectwem swojego życia podzielił się Grzegorz Przeliorz, opowiadając o tym, jak Bóg spełniał jego marzenia. Gościem specjalnym Konferencji była Anna Jamróz, MISS POLSKI 2009, która opowiadała o swoim życiu, konkursach piękności, a także o spotkaniu z Bogiem.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję