I ziemię ich uzdrowię - konferencja pdj 2009

Indeks: CDA/0099

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

Close

..i ich ziemię uzdrowię.

Na podstawie słowa proroczego i tego, co oglądamy ostatnio, wierzymy, że Bóg pragnie uczynić  nasz kraj uroczym.

Wierzymy, że modlitwy o Polskę, o jej duchową i moralną przemianę, zanoszone od lat znajdują  odpowiedź u Pana Boga.Dostrzegamy wyraźnie Jego przychylność.
Staraliśmy się wsłuchiwać  w Jego głos i postępować zgodnie z tym, co usłyszeliśmy. Chociaż  nie zawsze było to pełne i doskonałe posłuszeństwo, to robiliśmy to ze szczerego serca. A to u Boga liczy się najbardziej.
Przez ostatnich 14 lat przechodziliśmy przez poszczególne etapy – postawione przez Boga warunki zawarte w 2 Kronik 7,14: ukorzenie się, intensywna modlitwa, szukanie oblicza Pana, pokuta za grzechy osobiste, kościoła, narodu. Bóg obiecuje, że po spełnieniu tych warunków, wysłucha nas z nieba, przebaczy grzechy i uzdrowi ziemię. Jesteśmy przekonani na podstawie tego, co Bóg mówi do nas, że tak jak proroczo wypełnialiśmy warunki w latach poprzednich, tak w tym roku mamy stanąć razem, aby proroczo ogłosić uzdrowienie naszej ziemi. 
Tym razem idziemy znów za proroczą  wizją i głosem. Na ziemi polskiej przelana została ogromna ilość niewinnej krwi. Ziemia została tą krwią zbeszczeszczona. Tak mówi Pismo Święte. Nie chodzi dzisiaj o szukanie winnych, chodzi o oczyszczenie, którego dokonać może tylko ofiara Jezusa. 
Podczas tej konferencji razem z pastorami, liderami i wszystkimi ludźmi Królestwa, którzy zechcą przyjechać, chcemy to wspólnie uczynić. Wierzymy, że będzie to szczególny i ważny czas dla uczestników konferencji, dla Kościoła i całego kraju.   
Zapraszamy do przesłuchania wykładów z tej konferncji.
Organizatorzy

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję