Pokolenie 24 część III - MP3

Indeks: CDA/0052

Stan: Nowy produkt

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł

Close

Wiara jest osobistą więzią z naszym Stwórcą, który otwiera niebo nad naszym życiem. Bóg objawia się wierzącemu sercu szukającemu Go z całych sił. Tym co wzbudza prawdziwą wiarę w naszych sercach jest Boże Słowo. To właśnie ta wiara przemienia nas i nasze otoczenie. Wiara zakotwiczona w Bogu i w Jego Słowie jest aktywna w działaniu. Opiera się na Bożej prawdzie i słuchaniu głosu Boga.

Tematy wykładów:
Henryk Wieja – Wiara, która otwiera niebo
Wiara jest nie tylko przekonaniem czy przeświadczeniem, ale jest to bardzo osobista więź z Jezusem Chrystusem. Bóg zrobił już wszystko, by nie było przeszkody pomiędzy Nim i ludźmi – z Jego strony drzwi są otwarte. Wiara jest tym, co otwiera te drzwi z naszej strony i pozwala wejść w duchową rzeczywistość.

Alina Wieja – Wiara, która zmienia nas samych
Wiara oparta na Bożym Słowie, które trwa wiecznie, jest najlepsza i najsilniejsza. To Słowo zapisane w naszych sercach wzbudza wiarę, która przemienia nas samych. Kiedy będziemy mieć taką wiarę, Bóg będzie mógł przez nas zmieniać również rzeczywistość wokół nas.

Paweł Wieja – Wiara aktywna w działaniu
Nasza wiara musi być zakotwiczona w Bogu i w Jego Słowie. Na podstawie naszej wiary mamy czynić kroki wiary, czyli przyjmować Bożą prawdę i iść za Jego głosem. Kroki wiary to ogłaszanie Bożego słowa i obietnic nad swoim życiem oraz wyznawanie Jezusa jako swojego Pana i Zbawciela.

Świadectwa: Urszula Górniak, Michał Oczkowski

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję