Wiara która zmienia rzeczywistość MP3

Indeks: CDA/0031

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

29,00 zł

Close
Wykładowcy: Henryk Wieja
Czas trwania: 5 godz.
Nośnik: CD AUDIO
Ilość nośników: 5

WIARA, KTÓRA ZMIENIA RZECZYWISTOŚĆ
Cykl wykładów: Czym jest wiara?

1. Wiara jest postawą
Wykład ten przedstawia różnicę między postawami, jakie przyjmujemy w życiu. Możemy być zaangażowanymi uczestnikami lub jedynie biernymi obserwatorami tego, co Bóg czyni.

2. Wiara jest wyznawaniem
Słowa mają moc, by kształtować rzeczywistość wokół nas.
Wykład opiera się na prawdzie zawartej we fragmencie Listu do Hebrajczyków. Co to praktycznie znaczy, że Chrystus jest Kapłanem naszego wyznawania?

3. Wiara jest działaniem
Wiara bez stawiania kroków wiary jest martwa. Wykład zachęca do podejmowania odważnych wyborów i praktycznego zaangażowania w życiu w oparciu o duchową rzeczywistość i Boże prawa. Zwycięskie życie to stosowanie Bożego Słowa na co dzień.

4. Wiara jest wytrwałością
Wiara jest ściśle związana z wytrwałością. Rozwijanie i pielęgnowanie wytrwałości jest niezbędną jakością w życiu każdego z nas. W tym ważnym procesie istotny jest czynnik czasu. Wykład pokazuje, jak różne doświadczenia dane nam przez Boga kształtują w nas wytrwałość.

5. Wiara jest ufnością
Bóg w swoim Słowie mówi o tym, że naprawdę warto Jemu zaufać. Życie na podstawie wiary to życie w świadomości istnienia niewidzialnej rzeczywistości duchowej. Ufność wobec Boga generuje prawdziwą radość w naszym życiu. Radość natomiast jest tym, co uwalnia i wzmacnia naszą wiarę, daje poczucie bezpieczeństwa i spełnienia.
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję