Czas Bożego nawiedzenia - Henryk Wieja

Indeks: CDA/0050

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

24,00 zł

  • Wykładowca:  Henryk Wieja
  • Czas trwania: 3 godz.
  • Nośnik: CD MP3
  • Ilość nośników: 1

1. Rozpoznać czas swojego nawiedzenia – Wrażliwość na Ducha Świętego
Bóg chce dzisiaj mówić do swojego Kościoła, chce mu się objawiać. Jednak pragnie, by serca naśladowców Jezusa były otwarte na Jego głos. Ponadto oczekuje od nas gotowości do upamiętania i wyznania nierozważnych słów, gestów i postaw.

2. Rozpoznać czas swojego nawiedzenia – Królewskie kapłaństwo
Bóg oczekuje, aby ludzie w Kościele stali się Jego szczególna własnością. Podobnie jak zachęcał do tego Mojżesza i swój naród wybrany, i dzisiaj pragnie osobistej więzi z każdym człowiekiem.

3. Rozpoznać czas swojego nawiedzenia – Nowa era
Wraz z przyjściem Chrystusa na świat nastała nowa era. Bóg przypomina nam, ze jest to nowy etap w historii – era Ducha Świętego. Czy mamy odwagę otworzyć się na Jego głos i czy jesteśmy gotowi, by realizować Jego zlecenia?

4. Rozpoznać czas nawiedzenia Kościoła – Co Bóg chce powiedzieć Kościołowi?
Bóg pragnie zamknąć niechlubna przeszłość Kościoła, by Jego lud mógł spojrzeć w przyszłość, która On już przygotował. To czas, kiedy wzywa również nas, byśmy dołączyli do modlitwy wstawienniczej o nasz kraj i jego władze.

5. Rozpoznać czas nawiedzenia Kościoła – Nadchodząca dekada Kościoła
Bóg wprowadza Kościół w decydująca dla niego dekadę. Jak zapowiedział w Księdze Joela, wyleje swojego Ducha na wszelkie ciało. Jego pragnieniem jest, by w każdym Bożym dziecku manifestowała się obecność Ducha Świętego.

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję