Pokolenie 24 konferencja 3 - MP3

Indeks: CDA/0025

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł

Close
Wykładowcy: Piotr Cieślar, Estera Wieja, Denise Hoffbrand, Wiesław Ziemba, Paweł Wieja
Czas trwania: 3 godz.
Nośnik: CD MP3
Ilość nośników: 1

Na trzeciej konferencji rozważany był temat strategicznego działania, by Królestwo Boże w naszym kraju mogło się rozwijać. Wierzymy, że Pan Bóg ma wielkie przeznaczenie dla naszego narodu, dlatego pragniemy poznawać Jego plany i sposoby działania poprzez każdego z nas.

I część / Piotr Cieślar, Estera Wieja: „Odpowiedzialni za Polskę, błogosławiący Izrael” – Każdy naród potrzebuje Bożej wizji. Bóg ma wielkie plany dla naszego narodu i chce przez to pokolenie zmieniać rzeczywistość w Polsce. Naszym wspólnym powołaniem jest zdobyć ten kraj dla Jezusa. Boży plan zbawienia dotyczy zarówno potomków Abrahama jak i wszystkie narody. Bóg pragnie realizować ten plan poprzez zaangażowanie nas, ludzi.

II część / Denise Hoffbrand: „Pragnienie Bożej woli a zdobywanie Bożej woli” – Nie wystarczy chcieć tego, co Bóg ma dla nas. Musimy to zdobywać, poświęcając temu czas i wysiłek. W zdobywaniu trzy sfery mają wielkie znaczenie: nasze serca, nasze wpływy i nasze priorytety.

III część / Wiesław Ziemba: „Czy jest dla mnie miejsce w Bożym planie?” – Bóg chce użyć to pokolenie w szczególny sposób do wielkich rzeczy. Ważne jest, aby każdy widział Boży plan dla stworzenia. To pomaga w zrozumieniu naszego osobistego planu. Pierwotnym i niezmiennym zamierzeniem Stwórcy jest aby wszystko było mu poddane. Bóg chce realizować ten plan przez nas. Okazuje swoją moc przez ludzi, których serca są na to otwarte.

IV część / Paweł Wieja: „Strategia wypływająca z Bożego serca” – Bóg ma plan dla świata. Każdy z nas jest unikalną częścią tego planu. Od nas zależy, czy chcemy wejść w swoje powołanie i czy będziemy o to zabiegać. Drogą do poznania Bożej woli jest poznanie Jego serca.
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję