Przygotowani na Boże poruszenie MP3

Indeks: CDA/0007

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

24,00 zł

Konferencja odbyła się 6 czerwca 2009 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.
Wykładowca: John Paul Jackson
Czas trwania: 4 godz.
Nośnik: CD MP3
Ilość nośników: 1

TEMATY WYKŁADÓW:
Poznanie natury Boga siłą Jego ludu
Kluczem do zrozumienia tego, jak Bóg działa i dlaczego, jest poznanie wymiaru duchowego wszystkiego, co dzieje się między niebem a ziemią. Mówca przedstawia podstawowe przymioty Boga, którymi są wieczność, wszechobecność, wszechwiedza i wszechmoc. Tłumaczy, jak myśleć i działać zgodnie z kategoriami Bożego Królestwa.

Zrozumienie autorytetu w Bożym Królestwie
Człowiekowi potrzebna jest świadomość tego, jakim autorytetem został obdarzony przez Boga. Dzięki zwycięstwu Jezusa na krzyżu przeciwnik nie ma już władzy nad tymi, którzy uwierzyli w Syna Bożego. Zostali przez Niego wykupieni i otrzymali z powrotem utracony autorytet. Bożym pragnieniem jest, byśmy korzystali z tego autorytetu i ustanawiali na ziemi Jego Królestwo.

Przyjęcie istoty Bożej sprawiedliwości
Prawo i sprawiedliwość są podstawą tronu Bożego. Niewielu wierzących ma świadomość tego, że mogą domagać się Bożej sprawiedliwości dla siebie. Przeciwnik Boga okrada człowieka z błogosławieństw i nie chce, by chrześcijanie dostąpili sprawiedliwości. Warunkiem korzystania z przywilejów Bożej sprawiedliwości jest prawe życie w mocy zwycięstwa Jezusa Chrystusa.

Zwyciężanie w czasie burz i sztormów
Dając nam konkretne zlecenie, Bóg wie, że wypełnimy je z Jego pomocą, pomimo burz. Nie możemy i nie musimy poddawać się w obliczu trudności. Sam Bóg chce nas nauczyć, jak przejść przez burze zwycięsko. Chce prowadzić nas przez sztormy. Jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, by Jego ludzie wypełnili Jego wolę.


John Paul Jackson napisał kilka książek, wydał wiele albumów z nagraniami muzyki uwielbiającej, wydaje czasopismo pt. AWE oraz brał udział w programach telewizyjnych.
W 1993 roku John Paul Jackson założył Streams Ministries International, organizację non-profit, której celem jest zachęcanie, motywowanie i wyposażanie chrześcijan do wzrastania w dojrzałości, mądrości, charakterze i świętości. Od ponad dwudziestu lat stoi w pierwszym szeregu służby proroczej.
John Paul wraz z żoną Diane mają dwoje dzieci i dwoje wnucząt. Mieszkają w pięknej i spokojnej okolicy jeziora Sunapee w stanie New Hampshire.
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję