Wypełnianie Bożego powołania MP3

Indeks: CDA/0006

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł

Close
Wykładowcy: Ashley i Ruth Schmierer
Czas trwania: 6 godz.
Nośnik: CD MP3
Ilość nośników: 1

Wykłady „Wypełnianie Bożego powołania” zostały nagrane podczas całodniowej konferencji 5 kwietnia 2008, w Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja, w Ustroniu oraz 6 kwietnia 2008, podczas niedzielnego wykładu we wspólnocie Życie i Misja w Ustroniu.

Ashley i Ruth Schmierer z niezwykłą charyzmą mówią o praktycznych krokach na drodze do odkrywania swojego powołania. Zadają pytania, na które każdy z nas musi sobie odpowiedzieć, aby móc jasno określić to, do czego Bóg nas powołał. Ashley Schmierer porusza kwestię niepewności – postawy, która może powstrzymać od wypełniania powołania. Charakteryzuje ją, oraz mówi o tym, jak należy sobie z nią radzić. Ruth Schmierer mówi o pokonywaniu przeszkód, istocie współpracy z innymi oraz zwraca uwagę na strategiczne elementy w budowaniu silnego zespołu.

Sesja I – Klucze do odkrywania i wypełniania powołania (Ashley Schmierer)
Sesja II – Stopień w górę a kamienna przeszkoda (jak pokonywać przeszkody na drodze do wypełniania swojego powołania?) (Ruth Schmierer)
Sesja III – Niepewność, jak sobie z tym radzić? (Ashley Schmierer)
Sesja IV – Współpraca z Bogiem również poprzez nasze relacje z innymi (Ruth Schmierer)
Sesja V – Przyjęcie mocy Ducha Świętego (Ashley Schmierer)
Wykład niedzielny – Serce dla zgubionych (Ashley Schmierer)

Ashley i Ruth Schmierer pochodzą z Australii. Od 1993 mieszkają w Wielkiej Brytanii. Są dyrektorami Europejskiego Zarządu światowej organizacji Christian Outreach Centre, są również pionierami i założycielami wielu kościołów w Europie. Ashley i Ruth wierzą, że każdy człowiek jest powołany przez Boga, by kochać Jego i ludzi oraz wnosić znaczące zmiany w tym świecie. Są rodzicami dwóch dorosłych córek i wielu duchowych dzieci. Ich radością i pasją jest pomaganie innym w odkrywaniu darów duchowych oraz w wypełnianiu danego przez Boga osobistego powołania.
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję