Charles R. Swindoll - 3 - Liczy się charakter

Indeks: CDA/0445

Stan: Nowy produkt

Autor: Charles R. Swindoll

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

15,00 zł

Pełnia Życia - Seria 3 - Liczy się charakter - format MP3 w jakości 128 kbps

Charakter. Jego cechy wywołują w nas różne emocje: podziw, dezorientację czy nawet - poczucie winy! Niezależnie od tego, czy charakter popycha nas do przejęcia się losem kogoś pokrzywdzonego, czy do życia w prawdzie we wrogim nam środowisku, wyciska piętno na każdym aspekcie naszego życia. To mój charakter skłania mnie do podejmowania takich, a nie innych decyzji. To charakter stoi za tym, w jaki sposób traktuję innych. Prawy charakter pomaga mi w dążeniu do Chrystusa, na przekór wzlotom i upadkom.
W serii wykładów Liczy się charakter znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące pracy nad swoim charakterem w realiach codziennego życia.

Polski lektor - Zygmunt Karel

Zawartość CD:

Przemawiają, choć już dawno nie żyją (48'07')
Przenikliwość Abigail (61'59')
Pokrzepienie Onezyfora (44'45')
Potrzeba integralności (56'12')
Ponowne przyjęcie uciekiniera (46'43')
Radzenie sobie z 'bagnem zniechęcenia' (50'51')
Boża kobieta żyjąca w równowadze (42'47')
Coś więcej niż wdzięk i moda (46'12')
W obronie ojcostwa (57'02')
Pokusy czyhające na ojców (58'57')
Jak sprawić by trzymać się prawdy (46'48')
Kurs przetrwania w szkolnej dżungli (45'28')
Charles R. Swindoll
Znany amerykański biblista, teolog i mówca, Charles (Chuck) Swindoll, jak mało kto potrafi zainteresować przesłaniem Pisma Świętego.
Umiejętnie dementuje nieporozumienia i mity, łączy rozległą wiedzę z lekkością przekazu i poczuciem humoru, rzuca światło na trudne kwestie, wydobywa z Biblii praktyczne wskazania, dotyczące dużych i małych problemów współczesnego człowieka. Ze swadą i precyzją porusza w swoich wykładach takie kwestie jak: finanse, rodzina, relacje z dziećmi, integralność w życiu zawodowym, stres, równowaga psychiczna, rozwój osobowości, walka z przeciętnością i złymi nawykami, skuteczne przywództwo, problemy zachodniej cywilizacji, duchowy wymiar życia, więź z Bogiem.
Wykłady Chucka Swindolla tłumaczone są na wiele języków i emitowane przez setki radiostacji na całym świecie. W samych Stanach Zjednoczonych można je usłyszeć w ponad 1500 ogólnokrajowych i lokalnych stacjach radiowych. Nadawane są również w języku hiszpańskim i portugalskim (Ameryka Południowa), arabskim (Afryka Północna), niemieckim, rosyjskim, rumuńskim, chińskim oraz indonezyjskim, a od roku 2011 także po polsku.

Fundacja IFL-Polska: rzetelnie o Biblii, praktycznie o życiowych wyzwaniach
www.iflpolska.pl
www.facebook.com/IFLPolska
 

Rok wydania: Październik 2015
Nośnik: CD-MP3
Gatunek: Wykład

Cechy Produktu

Autor: Charles R. Swindoll
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora