Charles R. Swindoll - 4 - żyć jak należy

Indeks: CDA/0444

Stan: Nowy produkt

Autor: Charles R. Swindoll

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

15,00 zł

Pełnia Życia - Seria 4 - Żyć jak należy - format MP3 w jakości 128 kbps

Czego Bóg od nas oczekuje? Co znaczy żyć pełną piersią, żyć naprawdę?
Nie jesteśmy zdani na domysły, jak żyć, żeby się podobać Bogu. Księga Micheasza 6,8 zawiera jasne wskazówki na temat spełnionego, a zarazem pobożnego życia: żyj uczciwie… pielęgnuj życzliwość... bądź pokorny Chuck Swindoll potraktował ten werset jako szkic dla serii wykładów dotykających istoty, celu i praktycznych aspektów życia według zamiaru Stwórcy. Przywołuje w nich takich bohaterów biblijnych, jak apostoł Piotr, patriarcha Józef, król Dawid czy prorok Daniel. 
Sprawdź, czy ty też możesz powiedzieć, że żyjesz jak należy?

Polski lektor - Zygmunt Karel

Zawartość CD:

Postępować jak należy (60'23')
Umiłować życzliwość (64'59')
Rozwijać pokorę (45'56')
Cieszyć się nagrodą (47'03')
Charles R. Swindoll
Znany amerykański biblista, teolog i mówca, Charles (Chuck) Swindoll, jak mało kto potrafi zainteresować przesłaniem Pisma Świętego.
Umiejętnie dementuje nieporozumienia i mity, łączy rozległą wiedzę z lekkością przekazu i poczuciem humoru, rzuca światło na trudne kwestie, wydobywa z Biblii praktyczne wskazania, dotyczące dużych i małych problemów współczesnego człowieka. Ze swadą i precyzją porusza w swoich wykładach takie kwestie jak: finanse, rodzina, relacje z dziećmi, integralność w życiu zawodowym, stres, równowaga psychiczna, rozwój osobowości, walka z przeciętnością i złymi nawykami, skuteczne przywództwo, problemy zachodniej cywilizacji, duchowy wymiar życia, więź z Bogiem.
Wykłady Chucka Swindolla tłumaczone są na wiele języków i emitowane przez setki radiostacji na całym świecie. W samych Stanach Zjednoczonych można je usłyszeć w ponad 1500 ogólnokrajowych i lokalnych stacjach radiowych. Nadawane są również w języku hiszpańskim i portugalskim (Ameryka Południowa), arabskim (Afryka Północna), niemieckim, rosyjskim, rumuńskim, chińskim oraz indonezyjskim, a od roku 2011 także po polsku.

Fundacja IFL-Polska: rzetelnie o Biblii, praktycznie o życiowych wyzwaniach
www.iflpolska.pl
www.facebook.com/IFLPolska
 

Rok wydania: Październik 2015
Nośnik: CD-MP3
Gatunek: Wykład

Cechy Produktu

Autor: Charles R. Swindoll
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora