Charles R. Swindoll - 8 - Trzy wymiary świąt

Indeks: CDA/0443

Stan: Nowy produkt

Autor: Charles R. Swindoll

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

15,00 zł

Pełnia Życia - Seria 8 - Trzy wymiary Świąt Bożego Narodzenia - format MP3 w jakości 128 kbps

Święta Bożego Narodzenia przez wielu postrzegane są 'jednowymiarowo', powierzchownie czy nawet trywialnie. Tak wiele razy już słyszeliśmy tę historię, że utraciła ona swoją wartość. Kolejne kazanie świąteczne jest dla nas przewidywalne, nudne i prowokuje co najwyżej do... do ziewania. Brzmi znajomo? Jeśli tak, posłuchaj serii trzech bożonarodzeniowych wykładów dra Chucka Swindolla. Znajdziesz tu nowe spojrzenie na biblijne świadectwo o narodzeniu Chrystusa. Zanim skończysz, nudna historia świąteczna zamieni się w coś niesłychanie świeżego. Zobaczysz tajemnicę narodzin Boga – w trój-wymiarze!

Polski lektor - Zygmunt Karel

Zawartość CD:

Ew. św. Jana 1, 1-5; List do Filipian 2, 5-11 - Bezprzykładna pokora (40'40')
Księga Izajasza 7,14; 9, 5-6; 11, 1-5 - Niezwykłe proroctwa (44'22')
Ew. św. Jana 3, 16; Ew. św. Łukasza 2, 1-14 - Niewypowiedziany dar (41'25')
Charles R. Swindoll
Znany amerykański biblista, teolog i mówca, Charles (Chuck) Swindoll, jak mało kto potrafi zainteresować przesłaniem Pisma Świętego.
Umiejętnie dementuje nieporozumienia i mity, łączy rozległą wiedzę z lekkością przekazu i poczuciem humoru, rzuca światło na trudne kwestie, wydobywa z Biblii praktyczne wskazania, dotyczące dużych i małych problemów współczesnego człowieka. Ze swadą i precyzją porusza w swoich wykładach takie kwestie jak: finanse, rodzina, relacje z dziećmi, integralność w życiu zawodowym, stres, równowaga psychiczna, rozwój osobowości, walka z przeciętnością i złymi nawykami, skuteczne przywództwo, problemy zachodniej cywilizacji, duchowy wymiar życia, więź z Bogiem.
Wykłady Chucka Swindolla tłumaczone są na wiele języków i emitowane przez setki radiostacji na całym świecie. W samych Stanach Zjednoczonych można je usłyszeć w ponad 1500 ogólnokrajowych i lokalnych stacjach radiowych. Nadawane są również w języku hiszpańskim i portugalskim (Ameryka Południowa), arabskim (Afryka Północna), niemieckim, rosyjskim, rumuńskim, chińskim oraz indonezyjskim, a od roku 2011 także po polsku.

Fundacja IFL-Polska: rzetelnie o Biblii, praktycznie o życiowych wyzwaniach
www.iflpolska.pl
www.facebook.com/IFLPolska
 

Rok wydania: Październik 2015
Nośnik: CD-MP3
Gatunek: Wykład

Cechy Produktu

Autor: Charles R. Swindoll
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora