Klucze do Ekonomii Nieba

Indeks: MO/0185

Stan: Nowy produkt

Autor: Shawn Bolz

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

28,00 zł

Close

Książka "Klucze do ekonomii nieba" jest inspirująca, prorocza i pełna mocy, tak samo jak jej autor. Znam Shawna, odkąd skończył piętnaście lat. Przez te wszystkie lata doznałem wielkiej zachęty dzięki jego proroczemu wglądowi i objawieniom. Shawn szuka Boga z wielką pasją i jest przykładem nowego rodzaju wielbicieli Boga, ludzi, którzy poświęcają ziemskie nagrody po to, by mieć udział w niebiańskim biciu serca. Z tego powodu Shawn nastawił swoje serce na to, co w górze (Kol 3:1), a nie na to, co na ziemi. Podczas swoich niezwykłych wizytacji Shawn zabiera nas ze sobą na spotkania z aniołem zwanym ministrem finansów królestwa. Jego objawienia są zadziwiające i rzucają nam wyzwanie. Wywołują czasem niewygodę, ale jeśli jesteśmy gotowi na zmiany, by upodabniać się do Jezusa Chrystusa, musimy się z takimi rzeczami liczyć. Przygotuj się na to, że zostaniesz dotknięty przez Boga poprzez tę książkę. W świecie, który działa według zasady „Co będę z tego miał?”, Shawn proponuje nam rozważenie pytania: „Co Bóg będzie z tego miał?”. Jestem przekonany, że objawienie zawarte w tej pozycji wyzwoli wielu i zostanie wykorzystane, by zmienić przeznaczenie milionów. Niech lektura tej książki pomoże ci pójść dalej na twojej duchowej drodze i niech pomoże ci odnaleźć Boży cel dla twojego życia w Jego królestwie.

John Paul Jackson
założyciel Streams Ministries International

Niesamowicie lubię książkę Shawna Bolza "Klucze do ekonomii nieba". Lubię ją tak bardzo, że kilka lat temu kupiliśmy z żoną setki egzemplarzy, żeby obdarować nimi darczyńców w kościele, w którym jesteśmy pastorami. Chcieliśmy uhonorować ich i obdarować czymś, co przyniesie zachętę i obietnicę, wiedząc jednocześnie, że może nastąpić jeszcze większe uwolnienie błogosławieństw Bożych nad finansami naszej kościelnej rodziny. I tak się stało. Pieniądze to temat, którego wielu nie chce poruszać, ponieważ powoduje wiele kontrowersji. Jednak Jezus go nie unikał. Mówił o nich z niezrównaną precyzją, a Jego spostrzeżenia charakteryzowały się wnikliwością i trafnością. Przemawiał do nas z perspektywy nieba, a tam nie ma kultury braku. Nie ma również kultury chciwości. Jezus mówił o tych rzeczach, mając na myśli Boży cel, tak by Boży ludzie mogli być wolni od umiłowania pieniędzy, nie porzucając jednocześnie odpowiedzialności, by dobrze nimi zarządzać. Innymi słowy, pieniądze mają Boski cel. Klucze do ekonomii nieba mówią właśnie o tym. Niniejsza książka nie jest typową rozprawą o finansach, jest rezultatem głębokiego duchowego przeżycia. Shawn pokazuje, jaki jest cel pieniędzy w czasach, w jakich żyjemy. To z pewnością daje nadzieję i inspiruje wielką wiarę. Cieszę się, że ta książka ukaże się na nowo z okazji dziesiątej rocznicy jej wydania i jej przesłanie zostanie rozpowszechnione w Ciele Chrystusa. Zyskamy wgląd, który pomoże nam porzucić podrabiane błogosławieństwa i skierować się ku prawdziwe o finansach królestwa. Szczególnie jednak jestem zachęcony tym, że zostanie uwolnione udzielenie. Może stać się ono miejscem przełomu, na który czekały niezliczone rzesze ludzi.

Bill Johnson
Bethel Church, Redding, Kalifornia

Bóg obdarował Shawna Bolza zrozumieniem i objawieniem w dziedzinie finansów królestwa, jak również wiedzą na temat ich praktycznego zastosowania, co przesądza o wyjątkowości tej książki. Jej przesłanie jest dzisiaj niezbędne Ciału Chrystusa. Rozpaczliwie potrzebujemy zrozumieć i stosować te zasady, tak by Jezus otrzymał pełnię swojego dziedzictwa. Ta książka to Boskie zaproszenie skierowane do tych, którzy są gotowi zapłacić cenę i którzy oczekują tego, by być Jego wspólnikami w nadchodzących przełomowych czasach.

Jill Austin Prezes i założyciel Master Potter Ministries

Niesamowite duchowe doświadczenia! Niesamowite zrozumienie! Niesamowite nauczanie na podstawie objawienia! To nie jest tylko kolejna dobra książka – znajdziecie w niej fragmenty niebiańskiego projektu obfitego zaopatrzenia dla Bożych celów w czasach ostatecznych. Przeczytaj, uwierz, przygotuj się i przyjmij. Na tych stronach czeka na ciebie spotkanie z przeznaczeniem, to o tobie mowa!

James W. Goll założyciel Encounters Network, Prayer Storm, GETeSchool

Niniejsza wizja w cudowny sposób pomaga zrozumieć Boże serce i Boże drogi w kwestii ekonomii królestwa. W książce Klucze do ekonomii nieba Shawn Bolz wiernie oddaje głębokie, nadprzyrodzone prorocze objawienie. Jeśli jego wizja i nauczanie będą przyjęte w wierze, czytelnik, podobnie jak ja, zostanie nimi pobłogosławiony.

Patricia King
założycielka Extreme Prophetic

Shawn Bolz to odświeżający głos w dziedzinie sztuki i mediów. Jest moim przyjacielem, więc wiele rozmawialiśmy na temat pewnych niezwykłych projektów, w które był zaangażowany, i jego twórczych pomysłów dotyczących sztuki i rozrywki. Jego książka Klucze do ekonomii nieba to niezwykłe i pełne mocy przesłanie na temat bycia zarządcą Bożych zasobów. Jego osobiste historie i opisy spotkań z Bogiem w nadprzyrodzonej sferze wywarły na mnie głęboki wpływ. Jeśli zdołasz uchwycić wizję zawartą w tej książce i zastosować jej przesłanie w swoim życiu, zostaniesz odmieniony na zawsze.

Dave Yarnes
wicedyrektor Morning Star Ministries

Niniejsza książka odnowi w tobie świadomość świętości wszystkiego, co Bóg ci powierzył, i sprawi, że twoje serce będzie drżało z tego powodu. Szczególnie fascynujący jest wgląd w Bożą strategię, by rozdzielać dary pięciorakiej służby na wszystkich poziomach świata biznesu i pośród ludzi aktywnych zawodowo.

Bob Sorge
autor i nauczyciel, www.oasishouse.net

Po raz pierwszy przeczytałem Klucze do ekonomii nieba kilka lat po pierwszym wydaniu, mniej więcej siedem-osiem lat temu. Była to chyba pierwsza książka traktująca o tematyce finansowych aniołów i ekonomii nieba. Natychmiast wywarła na mnie wpływ i była dla mnie wielką zachętą. Na początku 2008 roku Duch Święty poprosił mnie, żebym zaczął organizować KEYS (Kingdom Economic Yearly Summit). Obecnie mamy już ponad 10 tysięcy absolwentów KEYS, przeprowadziliśmy już dziesięć zjazdów w siedmiu miastach w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, a obecnie planujemy spotkanie w Europie w 2016 roku. Odkąd przeczytałem książkę Shawna, sam kilka razy doświadczyłem spotkań z finansowymi aniołami, byłem w sali handlu i w niebiańskiej sali kluczy, które znajdują się w ogromnym skarbcu w niebie. Spotykałem też aniołów biznesu i ekonomii. Książka Shawna była zwiastunem i pionierem tego, co dzieje się dzisiaj na ziemi w sferze biznesu i w siedmiu sferach wpływów. Dała ona głos pokoleniu przedsiębiorców i finansistów królestwa. Ta książka to klasyk, a jej autor to prawdziwy autorytet. Dziękuję Ci, Shawn.

Bruce Cook
założyciel i dyrektor Kingdom House Publishing, Kingdom Economic Yearly Summit (KEYS)

Cechy Produktu

Autor: Shawn Bolz
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Liczba stron: 128
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-77520-60-4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora