Biblijne klucze do stabilizacji finansowej

Indeks: MO/0181

Stan: Nowy produkt

Autor: Kenneth Hagin

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

Close

Wielu chrześcijan nie doświadcza stabilności finansowej, ponieważ brak im chęci oraz posłuszeństwa, które pozwoliłoby im wypełniać Boże powołanie. Inni z kolei muszą po prostu dostosować swój sposób myślenia do tego, czego naucza Słowo Boże.

Wielu chrześcijan nie doświadcza stabilności finansowej, ponieważ brak im chęci oraz posłuszeństwa, które pozwoliłoby im wypełniać Boże powołanie. Inni z kolei muszą po prostu dostosować swój sposób myślenia do tego, czego naucza Słowo Boże, aby móc myśleć, mówić i działać zgodnie z tym, co Pismo mówi o pomyślności.

Jednym z najtrudniejszych zadań pastorów jest nauczanie ludzi, że Bóg chce, aby dobrze im się wiodło w życiu. Tak naprawdę to Bóg bardziej od nich samych chce, żeby im się powodziło! Wielu dobrych chrześcijan nigdy nie weszło na ścieżkę pomyślności, jaką Bóg im przeznaczył, a przyczyną jest brak zrozumienia tego tematu.
Jeśli pragniesz żyć zgodnie z doskonałą wolą Boga oraz doświadczać Jego bogactw i wszystkiego, co najlepsze, to musisz wypełniać tę doskonałą wolę Bożą. To z kolei wymaga szacunku do Boga i posłuszeństwa Jego Słowu.
Aby jednak szanować Słowo i być Mu posłusznym, człowiek musi dowiedzieć się, jaka jest treść tego Słowa. Pismo Święte ma wiele do powiedzenia na temat pomyślności w życiu wierzących.
Wielu chrześcijan nie doświadcza stabilności finansowej, ponieważ brak im chęci oraz posłuszeństwa, które pozwoliłoby im wypełniać Boże powołanie. Inni z kolei muszą po prostu dostosować swój sposób myślenia do tego, czego naucza Słowo Boże, aby móc myśleć, mówić i działać zgodnie z tym, co Pismo mówi o pomyślności.

Niektórzy ludzie, dzieląc się pieniędzmi, kierują się niewłaściwymi pobudkami – robią to tylko w tym celu, żeby coś dostać. Mogą być również napędzani poczuciem winy lub strachem, zamiast wiarą i miłością. Inni chrześcijanie nie okazują należnego szacunku Bogu i Jego Słowu, nie na skutek powstrzymywania się od płacenia dziesięcin i ofiarności, ale przez nieodpowiedni sposób prowadzenia interesów. Lecz w twoim przypadku może być inaczej. Bóg nie chce, żebyś miał jakieś braki!
Pamiętam, jak wyglądało moje życie, zanim poznałem tę biblijną prawdę. Wraz z rodziną cierpieliśmy biedę, przez wiele lat ledwo wiązaliśmy koniec z końcem. Nie byliśmy na dnie, byliśmy pod dnem, a dno było dla nas dachem! Lecz chwała niech będzie Bogu, Jego Słowo jest skuteczne! Kiedy nauczyliśmy się opierać w sprawach finansów na Słowie Bożym, zaczęło nam się powodzić.
Efekty nie pojawią się w pięć minut. Jeśli w tej chwili zmagasz się z problemami, to Boże błogosławieństwa nie pojawią się w twoim życiu nazajutrz. Jeśli jednak będziesz szanował Boga, będziesz posłuszny Jemu oraz Jego Słowu, to dobrobyt się pojawi.
Modlę się, aby nauka, jaka płynie z tej książki, wniosła do twojego życia Boże błogosławieństwa, tak abyś mógł być błogosławieństwem dla Królestwa Bożego i dzieł Bożych na ziemi.

Ze wstępu: Biblijne klucze do stabilizacji finansowej, Kenneth E. Hagin

Spis treści

Wstęp    
Rozdział 1: Ubóstwo: błogosławieństwo czy przekleństwo?    
Rozdział 2: Co jest potrzebne do życia w obfitości    
Rozdział 3: Nasza władza w sferze finansowej    
Rozdział 4: Biblijne metody uwalniania wiary    
Rozdział 5: Szanuj swojego pastora i przyjmij Boże błogosławieństwa    
Rozdział 6: Siew, żniwa i szkoła posłuszeństwa    
Rozdział 7: Pobożność zawsze jest przydatna    

Cechy Produktu

Autor: Kenneth Hagin
Okładka: miękka
Format: 148x210 mm
Liczba stron: 174
Rok wydania: 2016
ISBN: 9788379780655
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora