Sztuka zadawania pytań w coachingu

Indeks: MO/0091

Stan: Nowy produkt

Autor: ony toltzfus

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

44,90 zł brutto

Sztuka zadawania pytań w coachingu
Jak opanować najważniejszą umiejętność coacha?
Opanowana do perfekcji sztuka zadawania pytań to najważniejsza umiejętność w coachingu. Celne pytanie zadane we właściwym momencie przez coacha może zmienić życie rozmówcy.

Sztuka zadawania pytań w coachingu to podręcznik prezentujący praktyczne techniki, narzędzia i ćwiczenia, zilustrowane za pomocą setek przykładowych pytań coachingowych. Autor – doświadczony coach i instruktor coachingu – omawia szeroki wachlarz technik, od podstawowych umiejętności (takich jak poszukiwanie alternatywnych rozwiązań czy motywowanie klienta do podjęcia zaplanowanych kroków) po techniki zaawansowane (np. rzucanie wyzwania i przeramowanie).

Sztuka zadawania pytań w coachingu to lektura obowiązkowa dla adeptów coachingu i nowych coachów, a także dla osób, które zajmują się coachingiem dorywczo lub społecznie. Również zawodowi trenerzy praktykujący od wielu lat znajdą tutaj innowacyjne sposoby zastosowania znanych technik i pomocne informacje na temat wybranych specjalizacji coachingowych, opracowane przez kilkunastu doświadczonych coachów.

Sztuka zadawania pytań w coachingu nie ogranicza się do zaprezentowania gotowych szablonów pytań. Autor wyjaśnia powiązania między proponowanymi pytaniami a technikami coachingowymi, w których znajdują one zastosowanie. Podpowiada również najwłaściwszy moment sesji coachingowej, w którym warto wykorzystać dane pytanie.

•     Prawie 1200 przykładowych pytań zacytowanych z prawdziwych rozmów coachingowych
•     10 najczęstszych błędów popełnianych przez coachów podczas zadawania pytań
•     Narzędzia do odkrywania życiowego celu na podstawie modelu obejmującego 4 kluczowe wymiary: pasję, usposobienie, doświadczenie i powołanie
•     Przegląd 15 popularnych specjalizacji coachingowych, wraz z technikami i przykładowymi pytaniami stosowanymi w każdej z nich
•     Program treningowy: „Zostań mistrzem zadawania pytań”
 
Tony Stoltzfus to znany i ceniony na całym świecie amerykański coach i instruktor coachingu, współzałożyciel szkoły coachingu, autor siedmiu książek oraz wielu programów szkoleniowych i kursów na CD i DVD. Sztuka zadawania pytań w coachingu to jego najpopularniejsza książka – absolutny bestseller, który już od kilku lat otwiera ranking księgarni Amazon w kategorii podręczników szkoleniowych z zakresu zarządzania i przywództwa.

Cechy Produktu

Autor: ony toltzfus
Okładka: miękka
ISBN: 9788361097211
Liczba stron: 100
Format: B4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję