Masz nową szansę

Indeks: MO/0089

Stan: Nowy produkt

Autor: Richie Hughes

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

21,90 zł brutto

Jak dokonywać właściwych wyborów?
Jak podejmować dobre decyzje, które zaprowadzą nas do celu?
Jak pozbierać się po złych wyborach i wkroczyć na właściwą ścieżkę?

Każdego dnia podejmujesz wiele wyborów. Jedne wydają się drobne, niewiele znaczące, inne – bardzo ważne, przełomowe. Żaden wybór nie jest wolny od konsekwencji, każdy niesie w sobie potencjał zmiany twojego życia – na lepsze lub na gorsze. A te wybory, stojące na naszej drodze jeden po drugim, będą miały wpływ na jakość naszego życia.
Podejmujemy decyzje, a w konsekwencji naszych wyborów zbieramy to, co zasialiśmy.

Wszyscy musimy wybierać, komu będziemy służyć, jakim rzeczom pozwalamy wpływać na nasze wybory i czy postawimy Boga na pierwszym miejscu. Droga do prawdziwego sukcesu jest dla nas wszystkich taka sama – naśladowanie Chrystusa! Być może nie jesteśmy w stanie zmierzyć naszego sukcesu wielkością naszego konta w banku czy ilością rzeczy materialnych, jakie posiadamy, ale nie takie są podstawy Bożej ekonomii. W Liście do Rzymian 14,17 czytamy, że Królestwo Boże to sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym. I to jest prawdziwe życie.
"Ta książka jest niczym przewodnik i instrukcja w procesie podejmowania mądrych decyzji." Henryk Wieja

O Autorze
Richie Hughes jest założycielem RHIC Inc. (Richie Hughes Instructional Camps Inc.). Trener sportowy, menadżer znanych autorów i artystów. Jako dynamiczny i uznany mówca współpracował z Jentezenem Franklinem, autorem książki Uwierz, że możesz. Jest absolwentem Lee University i Lincoln Memorial University. Wraz z żoną i dwiema córkami mieszka w Cleveland, w stanie Tennessee w USA

Cechy Produktu

Autor: Richie Hughes
Okładka: miękka
Format: 14x21 cm
Liczba stron: 176
Rok wydania: 2012
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję