Przewaga - o zasadach zwyciężania we współzawod.

Indeks: MO/0023

Stan: Nowy produkt

Autor: Jeffrey Brown

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

28,00 zł

Close

Wszyscy kochają zwycięzców

Każdy chce być zwycięzcą. Jednak prawdziwy mistrz wie dobrze, że sukces bez charakteru to żaden sukces. Kiedy przyjdzie koniec, twój charakter i osobiste wartości powinny być widoczne jasno i wyraźnie, pomimo gasnących jupiterów. Powinny być dla ciebie cenniejsze niż zaśniedziały puchar czy medal na podniszczonej wstążce. Książka Jeffreya Browna ukazuje stopniowo wewnętrzną przewagę – siedem zasad, które są niezbędne dla każdego, kto chce zostać mistrzem. Przestrzegając tych reguł, nigdy nie będziesz zmuszony do pójścia na kompromis i poświęcenia swoich wartości. Staną się też dla ciebie źródłem duchowej siły.
Odkrywając swoją wewnętrzną przewagę nauczysz się rozpoznawać sposoby, na jakie już odnosisz zwycięstwa w życiu, i czerpać dumę z każdego kolejnego sukcesu, jaki odniesiesz. I bez względu na to, czy jesteś sportowcem, biznesmenem czy też sam jesteś swoim przeciwnikiem w walce o osobiste cele, to, co pozwoli ci być zwycięzcą, tkwi w twoim charakterze – samej esencji tego, kim jesteś.

O Autorze: dr Jeffrey Brown wykłada na wydziale psychiatrii Harvard Medical School oraz prowadzi praktykę medyczną w McLean Hospital w Belmont, Massachusetts. Od 2002 r. rokrocznie pełni funkcję psychologa w zespole medycznym Boston Marathon. Wchodzi w skład zespołu psychologów sportowych Amerykańskiego Komitetu Olimpijskiego na lata 2004–2008. W college’u sam grał w baseball. Obecnie jest zatwierdzonym przez American Board of Professional Psychology specjalistą w dziedzinie psychologii klinicznej oraz psychologii kognitywno-behawioralnej.

Spis treści

 1. Podziękowania 11
 2. Przedmowa 15
 3. Rozgrzewka przed meczem 17
 4. Reguła 1: Naucz się zasad gry 25
 5. Reguła 2: Rozpoznaj i podejmij właściwą decyzję 45
 6. Reguła 3: Wyznaczaj cele odzwierciedlające twoje wartości 71
 7. Reguła 4: Przemyśl zwyciężanie 93
 8. Reguła 5: Zapoznaj się z psychologicznymi zagrożeniami współzawodnictwa 119
 9. Reguła 6: Zaprzyjaźnij się z porażką 143
 10. Reguła 7: Uczyń czas swoim sprzymierzeńcem 167
 11. Strategie poprawy osobistych wyników 183
 12. Posłowie 209

Cechy Produktu

Autor: Jeffrey Brown
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-61131-08-3
Liczba stron: 224
Format: 145 x 205 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

 • Brak recenzji klientów.

  Napisz recenzję