Finansowe IQ - Raymond Gabriel

Indeks: MO/0209

Stan: Nowy produkt

Autor: Raymond Gabriel

Podtytuł: Jak rozwijać inteligencję finansową u dzieci?

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

Close

Finansowe IQ to książka zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, której celem jest położenie właściwego fundamentu dla budowania wolności finansowej w życiu. Uczy ona rodziców, w jaki sposób kształtować stabilizację finansową i przekazywać dzieciom ważne zasady, które przygotują je do sukcesów finansowych.

Wysoka inteligencja finansowa zapewni Twojemu dziecku sukces!

Wielu ludzi chciałoby osiągnąć sukces finansowy, ale nie posiada kapitału ani odpowiednich nawyków czy właściwego sposobu myślenia o pieniądzach. Niniejsza książka została napisana dla rodziców i ich dzieci, by pomóc im zyskać powodzenie w dziedzinie osobistych finansów. Zasady w niej opisane są skierowane do dorosłych, aby stosując je w swoim życiu, kształtowali w sobie właściwe zachowania i nawyki, które później będą mogli przekazywać swoim dzieciom. Autor podpowiada rodzicom, w jaki sposób osiągnąć stabilizację finansową, jak stworzyć budżet domowy, jak oszczędzać, kontrolować wydatki, inwestować i wpajać dzieciom ważne zasady, które przygotują je do sukcesów finansowych.

Książkę można czytać jako poradnik, wybierając najbardziej interesujące dla siebie rozdziały, bądź jak podręcznik, pracując systematycznie nad każdą lekcją, aby budować u dzieci trwałe fundamenty wolności finansowej, które zostaną im na całe życie.

Publikacja Finansowe IQ to kompendium wiedzy dla każdego dorosłego człowieka – nie tylko rodziców inwestujących w przyszłość swoich dzieci. Tym, co podnosi wartość książki, są dołączone narzędzia umożliwiające pracę z dziećmi nad kształtowaniem nawyków finansowych, zorientowanych na zdrowo pojmowane korzyści.
(Dr Elżbieta Bednarz honorowy profesor oświaty, adiunkt uczelni wyższej, długoletni dyrektor przedszkola, szkoły i gimnazjum.)

O AUTORZE:

Raymond Gabriel jest założycielem i dyrektorem People Systems, wiodącego przedsiębiorstwa społecznego, które przeszkoliło ponad 10 tysięcy przedsiębiorców w dziedzinie osiągania finansowych przełomów. Osoby, które przeszły przez jego program szkoleniowy dla przedsiębiorców, doświadczyły średnio wzrostu swoich dochodów o 100-400% w ciągu jednego miesiąca po ukończeniu szkolenia. Przełomy te osiągają bez zwiększania zadłużenia.

Raymond stworzył również i opracował materiały telewizyjne o tematyce finansowej dla A.K.P.K. (oddział Banku Centralnego w  Malezji) oraz CIMB Bank – jednej z największych grup bankowych w Malezji. Opracował pierwszy krajowy moduł szkoleniowy dla A.K.P.K., który posłużył do przeszkolenia 120 tysięcy młodych ludzi.

Na przestrzeni lat, dzięki swoim kursom, które skupiają się na fundamentach przełomu finansowego, przeszkolił tysiące osób, co pomogło im zmienić nawyki i styl życia, tak aby osiągać duże cele finansowe.

Raymond Gabriel mieszka w Kuala Lumpur razem z żoną Estherą oraz dwójką dzieci Mią i Norą.

Cechy Produktu

Autor: Raymond Gabriel
Podtytuł: Jak rozwijać inteligencję finansową u dzieci?
ISBN: 978-83-61844-34-1
Format: 140 x 205 mm
Rok wydania: 2019
Okładka: miękka
Liczba stron: 224
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję