Mowa ciała w pracy

Indeks: PR/0060

Stan: Nowy produkt

Autor: Mary Hartley

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,95 zł

Nowe wydanie niezwykle popularnego poradnika.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak ogromny wpływ ma mowa ciała na codzienne sytuacje w pracy? Czy zastanawiasz się, co mówią twoje gesty i wygląd zewnętrzny, zanim wypowiesz pierwsze słowo? Czy jesteś w stanie odczytywać sygnały, które przesyłają inni ludzie poprzez język ciała?
Rozumienie języka ciała poprawi każdy aspekt komunikacji między ludźmi w stosunkach pracy oraz wpłynie na osiąganie lepszych wyników. Mary Hartley, autorka m.in. książki Dobry stres. Przewodnik ("Jedność", 2002) posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i warsztatów dotyczących osobistego rozwoju. W swoich publikacjach kieruje się zdrowym rozsądkiem, przytacza anegdoty i przykłady z życia. Tak też jest w książce Mowa ciała w pracy, zawierającej ponad sześćdziesiąt przykładów praktycznego działania, pomocnych w ocenie i zmianach własnych zachowań.

Ten szczególny poradnik – pełen cennych informacji i mobilizujący do działania – wprowadzi cię w świat subtelnego i skutecznego sposobu porozumiewania się, który pozwoli ci kontrolować sytuację.

Cechy Produktu

Autor: Mary Hartley
Okładka: miękka
Format: 17 cm x 23,5 cm
Liczba stron: 112
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-7442-478-8
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję