Gdy Bóg milczy - Pete Greig

Indeks: MD/0029

Stan: Nowy produkt

Autor: Pete Greig

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

Close

Co zrobić gdy Bóg milczy, a modlitwy nie działają?

Pisząć w momencie trudnej walki o życie swojej żony, ale także w kontekście niezwykłego rozwoju zainicjowanego przez nich ruchu modlitwy Pete Greig zmaga się z kwestią niewysłuchanej modlitwy i wychodzi z tej walki z wywalczonym z trudem poselstwem nadziei, pociechy i głębokiego, biblijnego zrozumienia dla tych, którzy cierpią w milczeniu.

Jeśli cierpisz i potajemnie zastanawiasz sie gdzie jest Bóg, dlaczego przytrafiło sie to właśnie tobie i dlaczego modlitwy nie działają to poświęcam tę książkę właśnie tobie.
Pete Greig

Pete Greig napisał wyjątkowo szczerą książkę. Kilka (książek o modlitwie) okazało sie w moim życiu tak ważnych, że warto było przebrnąć przez wszystkie inne - po to tylko żeby odkryć te klejnoty. Myślę na przykład o modlitwie Richarda Fostera, Listach do Malcolma C.S. Lewisa (...). Książka którą trzymacie w rękach to najświeższa pozycja na tej liście.
Brian McLaren

Wnikliwa i głęboko poruszająca.
Charisma Magasine

Pate Greig odpowiada za modlitwę w Holy Trinity Brompton i jest jednym z inicjatorów modlitwy 24/7, który dotarł do ponad połowy świata.

Cechy Produktu

Autor: Pete Greig
Okładka: miękka
ISBN: 9788389634528
Liczba stron: 283
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję