Modlitwa imionami Boga - Ann Spangler

Indeks: MD/0027

Stan: Nowy produkt

Autor: Ann Spangler

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

Close

Przewodnik do modlitwy i rozważań na każdy dzień

Łaska, opieka, błogosławieństwo – są to konkretne obietnice, dary, które należą do każdego, kto pokochał Boże imię. Dzięki tej książce w nowy, świeży sposób doświadczysz Bożej miłości i mocy, zbadasz hebrajskie imiona Boga, objawione w Piśmie Świętym, i nauczysz się modlić nimi na co dzień. Modlitwa imionami i tytułami Boga oraz zrozumienie kontekstu, w jakim po raz pierwszy pojawiają się one w Biblii, pozwala na intymniejsze poznanie Boga, Jego absolutnej wierności i oddania.

El Szaddaj, Elohim, Adonaj – w swoich imionach Bóg objawia swój charakter i miłość. On jest Stwórcą, Wiekuistym Bogiem, Który Mnie Widzi, Panem, Który Leczy, Skałą, Pasterzem i Ojcem, który wzywa mnie do głębszej i bardziej satysfakcjonującej relacji.

Ann Spangler opisuje 26 głównych imion i tytułów Boga, zaczerpniętych ze Starego Testamentu. Jest to materiał do modlitwy na sześć miesięcy. Każdy tydzień oferuje głębsze doświadczenie Boga, jakie przeżywamy dzięki unikalnemu programowi modlitw i rozważań.

Całe rozważanie jest podzielone na tygodnie (26 tygodni na 26 imion Boga) i dni.
 
PONIEDZIAŁEK – fragment z Pisma Świętego, który objawia dane imię, krótka informacja źródłowa, wstępna analiza, by pomóc Ci zrozumieć i zastosować je w swoim życiu.

WTOREK, ŚRODA I CZWARTEK – czytanie wersetów, które pomogą Ci się modlić konkretną modlitwą ze Słowa Bożego, zawierającego dane imię lub blisko z nim związane.

PIĄTEK – kluczowe wersety do modlitwy, rozważań lub zapamiętania, w których imię Boga powiązane jest z Jego obietnicą w Biblii.

KONTYNUACJA MODLITWY I UWIELBIENIA – dodatkowe fragmenty Biblii do modlitwy i rozważań w weekend.

Ten inspirujący, biblijny program, został stworzony, by pomóc Ci w osobistej modlitwie i rozważaniach a także do pracy w małej grupie, dzięki któremu będziesz mógł powtórzyć za psalmistą: „Jedni chlubią się wozami, drudzy końmi, lecz my chlubimy się imieniem Pana, Boga naszego”.

O autorze: ANN SPANGLER jest wielokrotnie nagradzaną pisarką, autorką bestsellerów, między innymi wspólnie napisanej z Jean Syswerda książki pt. „Women of the Bible” oraz “Men of the Bible”, której współautorem jest Robert Wogemuth. Mieszka razem ze swoimi dwiema córkami w miejscowości Grand Rapids w stanie Michigan.

Cechy Produktu

Autor: Ann Spangler
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-61131-56-4
Liczba stron: 368
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję