Tarcza modlitwy - Peter Wagner

Indeks: WL/0036

Stan: Nowy produkt

Autor: Peter Wagner

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

15,00 zł brutto

Druga książka z serii "Wojownik modlitwy", C. Peter Wagner. Książka, która uczy jak wstawiać się za służbami chrześcijańskimi i ich przywódcami.

Możesz umocnić swojego przywódcę.
Właśnie teraz, osoba którą znasz rozpaczliwe potrzebuje twoich modlitw, ponieważ znajduje się na pierwszej linii frontu, prowadząc Bożą armię na świecie, aby ogłaszać dobrą nowinę. Pastorzy, nauczyciele i inni przywódcy chrześcijańscy są wystawieni na poważny atak ze strony wroga. Potrzebują modlitwy osób, którym zależy na sukcesie ich służby.

Wróg wie, jakie dziedziny życia naszych przywódców nie są zabezpieczone przed atakami i uderza w ich słabe punkty. Jednak po naszej stronie jest większa moc. Poprzez modlitwę wstawienniczą możemy uzbroić naszych przywódców w Bożą siłę i zapewnić im ochronę.

Jeśli się nie modlimy, jeśli brakuje wstawiennictwa, cały ogrom Bożej mocy jest stłumiony w życiu i służbie naszych przywódców. Oni nie poradzą sobie sami. Ktoś musi "zapłacić cenę". Tarcza modlitwy jest podręcznikiem który pomoże ci stać się taką osobą - osobą stojącą w wyłomie i wstawiająca się za swoim pastorem czy przywódcą. Dzięki tej książce przekonasz się, czy zostałeś powołany do modlitwy wstawienniczej, otrzymasz też szczegółowe instrukcje na temat sposobów wstawiennictwa.

SPIS TREŚCI
Wstęp
1. Moc osobistych partnerów modlitewnych
2. Wstawiennicy
3. Dlaczego pastorzy potrzebują wstawiennictwa?
4. Sekrety życia modlitewnego pastorów
5. Przyjmowanie osobistego wstawiennictwa
6. Trzy rodzaje osobistych wstawienników
7. Dobór partnerów modlitewnych
8. Charakterystyka osobistego wstawiennika
9. Utrzymanie wstawienników
Indeks

Cechy Produktu

Autor: Peter Wagner
Okładka: miękka
Format: 140 x 205
Liczba stron: 201
Rok wydania: 2000
ISBN: 83-913605-0-4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora