Zmieniaj historię przez modlitwę i post

Indeks: MD/0024

Stan: Nowy produkt

Autor: Derek Prince

Wydawnictwo:

Out of stock

21,00 zł

Żyjemy w czasach, które wypełnione są lękiem. Świat nie jest stabilny. Polityka chwieje się i zmienia bardzo szybko. Tempo zmian jest tak ogromne, że wymyka się spod kontroli. Nie wiemy co wydarzy się jutro a poczucie bezradności wiąże nam ręce i nic z tym nie robimy.

Jednakże nie stawiamy czoła rzeczom, których wcześniej nie było. Wojny zdarzały się. Zagrożenie i ataki terrorystyczne miały już miejsce. Historia naznaczona jest po przez akty przemocy i trudne do wyobrażenia sobie rzezie, jak również horrory. Czy ludzie mogli wówczas coś zrobić? Jedyne, co mogli uczynić to modlić się! I to właśnie czynili.

Czytając tę książkę odkryjesz jak bardzo twoje modlitwy mogą zmienić świat. Derek Prince podaje przykłady z własnego życia i przez to ukazuje nam w jaki sposób możemy przyczynić się do przemiany historii. Aby to zrobić nie musisz walczyć. Nie potrzebujesz posiadać wpływowego stanowiska na szczeblu politycznym. Nikt nie będzie wymagał od ciebie odpowiedniego wieku. Nie musisz posiadać władzy, wpływu i pieniędzy. To co jest najważniejsze to wpływ jaki masz w niebie. Jako nastolatek lub dorosła osoba możesz nauczyć się jak dotykać serca BOGA  przez modlitwę, która zmieni świat.

Cechy Produktu

Autor: Derek Prince
Okładka: miękka
ISBN: 9788389634375
Liczba stron: 140
Format: 14,5x21 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora