Wezwanie do duchowej odnowy - Carson

Indeks: MD/0019

Stan: Nowy produkt

Autor: Carson

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

30,00 zł

Close

Wielu powiedziało: „jedna z najlepszych książek jakie kiedykolwiek przeczytali na temat modlitwy” Dla chrześcijan doskonała pomoc jak mają się modlić w biblijny sposób. Dla niechrześcijan książka wyjaśni dlaczego chrześcijanie się modlą. Carson jest ewangelicznym kaznodzieją, biblistą, profesorem Nowego Testamentu w Trinity Evangelical Divinity of School w Deerfield (Illinois, USA) oraz autorem lub współautorem prawie 60 książek. W „Wezwaniu do duchowej odnowy” rozważa listy apostolskie i odkrywa przed czytelnikami lekcje, jakich apostoł Paweł nauczał w swojej „szkole modlitwy”. Pokazuje również, w jaki sposób współcześni chrześcijanie mogą czerpać z nich inspirację i z radością stosować w życiu zasady, którymi dwa tysiące lat temu kierował się apostoł.

Największą potrzebą dzisiejszego Kościoła nie jest wiedza, ewangelizacja lub realizacja kościelnych programów, lecz głębsze poznanie Boga. Książka ta wskazuje, jak zaspokoić tę potrzebę i pomaga czytelnikom rozwinąć swoje życie modlitewne.
Review and Expositor

Czytelnik otrzymuje przewodnictwo – łagodne, lecz przekonujące – prowadzące do odnowy osobistej relacji z Bogiem. To doskonała książka na czasie, którą można szczerze polecić.
The Banner of Truth

Ta książka może zmienić twoje podejście do modlitwy.

Cechy Produktu

Autor: Carson
Okładka: miękka
ISBN: 9788360974162
Liczba stron: 317
Format: 14,5x21 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję