Ostatnia bitwa

Indeks: WL/0013

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

19,90 zł

Treść proroczego objawienia tak potężnie podziałała na mnie, że przez wiele dni nie mogłem "dojść do siebie". Z ogromną niecierpliwością oczekiwaliśmy na następne części tej wizji. I nie zawiedliśmy się. Jest to potężne, prorocze przesłanie dla Kościoła dzisiaj, wzywające do większej świętości, do większego oddania się Panu, wobec którego nie można przejść obojętnie. To słowo z pewnością zweryfikuje "temperaturę" twojej miłości dla Pana.

Do tej pory już wielu chrześcijan przeczytało tę książkę i dla wielu była ona ogniem od Pana rozpalającym serce. Jeżeli jeszcze nie spotkałeś się z książką "Ostatnia bitwa" (The Final Quest), zrób to teraz. Nie będziesz żałował.
Jacek Sierka

Rick Joyner jest założycielem i dyrektorem "Morning Star Publications and Ministries" w Charlotte w Północnej Karolinie. Jest seniorem pastorem Morning Star Fellowship, działającej obecnie w Charlotte i Wilkesboro. Napisał ponad tuzin książek, wśród nich: "There Were Two Trees in the Garden" (Były dwa drzewa w ogrodzie...), "The Harvest", "The Call" (Powołanie), "The Final Quest" (Ostatnia bitwa), "The Prophetic Ministry". Rick jest także wydawcą "The Morning Star Journal" i "The Morning Star Prophetic Bulletin" oraz nowego dziennika młodzieżowego "The Message". Rick nadzoruje Morning Star School of Ministry, The Morning Star Fellowship of Ministries i The Morning Star Fellowship of Churches. Wszystkie one służą wyposażaniu przyszłych liderów oraz pracy w budowaniu relacji wśród obecnych liderów. Rick i jego żona Julie mieszkają wraz z piątką dzieci (Anna, Aaryn, Amber, Ben i Sam) w Północnej Karolinie..

Cechy Produktu

Liczba stron: 156
Format: A5
Okładka: miękka
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję