Obnażanie ducha Izebel

Indeks: WL/0012

Stan: Nowy produkt

Autor: John Paul Jackson

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

22,00 zł brutto

„Obnażanie ducha Izebel" jest słowem na czasie, które udziela światła, zrozumienia i mądrości co do tego niszczącego diabelskiego ducha. Każdy obecny i przyszły lider powinien przeczytać tę książkę. Pomoże mu ona wyśledzić i odkryć, kiedy jego posługa może znaleźć się w oblężeniu.”
AARON EVANS - Założyciel Bridge Builders International Prophetic Ministries.

„Duch Izebel jest realny i może wprowadzić wiele zamieszania zarówno w całym Kościele jak i w poszczególnych osobach. W Podstępnym planie John Paul Jackson mądrze i w przejrzysty sposób podejmuje ten delikatny temat odwołując się do biblijnego spojrzenia w połączeniu z przykładami z życia.”
ELIZABETH (BETH) ALVES - Prezydent Intercessors International.

„Każdy pastor powinien przeczytać tę jakże ważną książkę i rozeznać jej treści. Przy prowadzeniu Ducha Świętego, informacje zawarte w niej mogą oszczędzić nam wielu niepotrzebnych strapień i prób”.
CHE AHN -Senior Pastor Harvest Rock Church, Pasadena, California.

JOHN PAUL JACKSON jest założycielem Streams Ministries International. Podróżuje po całym świecie posługując nauczaniem w dziedzinie objawienia. John Paul i jego żona Diane mają dwoje dzieci i jednego wnuka. Mieszkają w pobliżu Fort Worth w stanie Texas.

Cechy Produktu

Autor: John Paul Jackson
Okładka: miękka
Liczba stron: 188
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora