Niepotrzebne ofiary wojny

Indeks: MD/0018

Stan: Nowy produkt

Autor: Paul Jackson

Wydawnictwo:

Out of stock

22,50 zł brutto

John Paul Jackson stwierdza we wstępie, że angażowanie się w walkę duchową stało się ostatnio bardzo popularne. Wielu powstaje z zapałem w odpowiedzi na Boże wezwanie, są gotowi służyć Bogu jako Jego żołnierze. Jest to dobre. Gdybym myślał, że książka ta jest w jakikolwiek sposób atakiem skierowanym przeciw walce duchowej lub przeciw tym, którzy się w nią angażują, nigdy nikomu nie poleciłbym tej pozycji, a tym bardziej nie napisałbym do niej przedmowy. Osobiście jestem bardzo zaangażowany w walkę duchową, a wielu ludzi znanych z tego, iż zajmują się tym tematem, to moi bliscy przyjaciele. (...)

Ponieważ ruch charyzmatyczny gwałtownie wzrastał w dojrzałości w ostatnich latach, weszliśmy na pole walki duchowej, popełniając mniej błędów i rzadziej poddając się wahaniom. Byłem świadkiem niezwykłej dojrzałości w tak niedawno powstałym ruchu. Lecz obserwowałem także błędy, grzechy i powtarzające się cierpienie.
Dlatego mieliśmy do czynienia z dużą ilością niepotrzebnych ofiar. Niepotrzebne znaczy tutaj ?niepotrzebne ryzyko i szkody, których nie ponieślibyśmy, działając w pełni doświadczenia i trudno zdobytej mądrości?, a nie niepotrzebne w sensie ?wstydź się, powinieneś był wiedzieć lepiej?. John Paul Jackson napisał tę książkę po to, by nasze wahadło przechyliło się bardziej w stronę bezpiecznej mądrości. Duch Święty położył na jego sercu wielką miłość i troskę o wszystkich nas zaangażowanych w walkę duchową. Dał mu brzemię modlitwy i wstawiennictwa dla całej tej dziedziny, abyśmy nie zawiedli na tym polu, lecz wypełnili plan, ponieważ Bóg powołał nas do armii tych krytycznych czasów. (...)
Czytelniczy znajdą na stronach tej książki ostrzeżenia, definicje, rozróżnienia, wyjaśnienia, i nauczanie, jak prowadzić duchową walkę przy minimalnym ryzyku oraz praktyczne sugestie dla zachowania osobistego zdrowia i wolności od zanieczyszczenia, będąc zaangażowanym w duchową wojnę. Każdy z tych powodów osobno byłby wystarczający dla przeczytania tej książki. Klucze poznania przedstawione tutaj mogą ocalić twoje życie przed szkodami, a nawet śmiercią. Dotyczy to także twoich krewnych, przyjaciół, wspólnoty czy kościoła.

Wierzę, że ta książka jest koniecznością dla każdego, kto chce zaciągnąć się do armii Pana i brać udział w bitwach, które toczą się teraz i tych, które jeszcze nie nadeszły, kiedy punkt kulminacyjny historii zbliża się do nas coraz bardziej.
John. A. Sandford - założyciel Elijah House Ministries
 
JOHN PAUL JACKSON jest założycielem Streams Ministries International. Podróżuje po całym świecie posługując nauczaniem w dziedzinie objawienia. John Paul i jego żona Diane mają dwoje dzieci i jednego wnuka. Mieszkają w pobliżu Fort Worth w stanie Texas.

Cechy Produktu

Autor: Paul Jackson
Okładka: miękka
Liczba stron: 130
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję