Pochodnia i miecz - Rick Joyner

Indeks: WD/0831

Stan: Nowy produkt

Autor: Rick Joyner

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

29,90 zł

Ta książka jest kompilacją czternastu lat prorockich widzeń, snów i doświadczeń, które rozpoczęły się w 1988 roku, a trwały aż doroku 2002.

Dopiero w 2002, zobaczyłem, jak te elementy pasują do siebie, tworząc ważną część przesłania, które najpierw znalazło się w opublikowanej książce Ostateczna wyprawa (w Polsce wydana wcześniej pod tytułem: Ostatnia bitwa, a jeszcze wcześniej znana jako: Zastępy piekielne maszerują) i było kontynuowane w książce Wezwanie (wcześniej wydana po polsku pod tytułem: Powołanie). Książka, którą trzymasz w rękach (to pierwsze polskie wydanie), zawiera doświadczenia, które stały się moim udziałem zarówno przed jak i po tych, które zostały opisane w dwóch poprzednich tomach.

Możesz się zastanawiać, drogi czytelniku, dlaczego Pan obdarzył mnie proroczymi widzeniami w tak pomieszanym porządku czasowym – ja również się nad tym zastanawiam – jednakże wiadomość zawarta w tych widzeniach pomogła mi pojąć powód. Jeśli kiedykolwiek zaczniesz studiować biblijne proroctwa, szybko zrozumiesz, że wydarzenia przepowiedziane w pojedynczym rozdziale Pisma Świętego mogą być od siebie oddalone o tysiące lat. Moim zdaniem Pan czyni tego typu rzeczy, abyśmy bardziej polegali na Duchu Świętym, nie tylko w kwestii objawień, ale także w kwestii ich interpretacji oraz zastosowania. Wyraźnie jawi się, że zrozumienie proroctwa zostało specjalnie umieszczone pomiędzy światami ludzkiej nauki albo mądrości.
Dla tych, którzy mają tendencję do polegania na ich własnych zdolnościach poznawczych, fakt ten może być niepokojący i zniechęcający. Dla kogoś, kto prawdziwie szuka Boga, tajemnice są częścią wspaniałego, fundamentalnego poszukiwania – wspaniałej przygody, którą poszukiwanie Boga powinno być.

Poszukiwanie poznania Boga i Jego dróg jest pełne tajemnicy. Istnieją wszakże klucze, przy pomocy których możemy otworzyć te tajemnice, a są to: wiara, oddanie prawdzie, prawość i uświęcenie. Te rzeczy nie są po to, by zarobić sobie na dary czy objawienia od Boga, ale aby stworzyć wyraźną granicę pomiędzy tymi, którzy są prawdziwymi czcicielami Świętego Boga, a tymi, którzy szukają tylko wiedzy. Mimo tego jesteśmy całkowicie zależni od Bożej woli. To On objawia nam coś, co jesteśmy w stanie zrozumieć w taki sposób, jak zostało to zamierzone. Na szczęście jedną z najwspanialszych Bożych obietnic jest ta, że jeśli będziemy Go szukać, to znajdziemy Go (zobacz: Księga Przypowieści 8:17).

Jest moją nadzieją, że czytając zestawienie moich doświadczeń, drogi czytelniku, zdobędziesz zrozumienie boskich dróg. Co więcej, mam nadzieję, że zostaniesz pociągnięty, by osobiście Go doświadczyć z końcowym rezultatem w postaci większej miłości do Boga i bycia z Nim bliżej niż kiedykolwiek wcześniej (...)

SPIS  TREŚCI:
Wstęp
Rozdział pierwszy Pochodnia
Rozdział drugi Posłaniec
Rozdział trzeci Koń i dziewczynka
Rozdział czwarty Plan
Rozdział piąty Miecz
Rozdział szósty Moc
Rozdział siódmy Królowa
Rozdział ósmy Drzewo i jego owoce
Rozdział dziewiąty Wojownicy
Rozdział dziesiąty Strategia
Rozdział jedenasty Bitwa
Rozdział dwunasty Okrycie
Rozdział trzynasty Sobór został zwołany
Rozdział czternasty Rozpoczyna się wielka bitwa

Cechy Produktu

Autor: Rick Joyner
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Liczba stron: 158
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788364675577
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora