Decydujący Moment - Bill Johnson

Indeks: BS/0367

Stan: Nowy produkt

Autor: Bill Johnson

Podtytuł: Boże spotkania ze zwykłymi ludźmi którzy...

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,90 zł brutto

Produkty powiązane

PROROCZE NAMASZCZENIE NA DZIŚ
Decydujący moment to fascynujące spojrzenie na niezwykłe sposoby, jakimi posługuje się Bóg, aby używać zwykłych lu­dzi, którzy zmieniają dzieje świata. Opowieść ta stanowi jed­nak więcej niż samą historię. Rzuca ona światło na teraźniej­szość i odsłania przyszłość. Prorocza w swojej naturze książka ukazuje, jak Bóg pragnie działać w życiu każdego z nas, by wypełnić swoje cele – dzisiaj, jutro i w latach, które nadejdą.

Bill Johnson podkreśla istotne cechy oraz wkład wielu znanych liderów przebudzenia, takich jak: John Wesley, Charles Finney, Dwight L. Moody, Maria Woodworth-Etter, Carrie Judd Montgomery, Smith Wigglesworth, John G. Lake, Evan Roberts, Rees Howells, Aimee Semple McPherson, Kathryn Kuhlman, Randy Clark i Heidi Baker. Wyjaśnia wpływ, jaki postacie te mają na nas dzisiaj, kiedy odpowiadamy na zmieniające życie prawdy, które docierają do nas poprzez ich życiorysy.

Poznanie świadectw mężczyzn i kobiet, którzy doświadczyli spotkania z Bogiem w decydującym momencie i odpowiedzieli na Jego unikal­ne powołanie, kryje w sobie moc. Wzbudza w nas głód Boga. A On również nas poprowadzi do spotkania, które zmienia życie i przenosi w świat „niemożliwego”. To spotkanie uzdolni nas, byśmy wypełniali swoje przeznaczenie.

Przeczytaj tę książkę, bądź gotowy i patrz uważnie na to, co stanie się dalej.

Cechy Produktu

Autor: Bill Johnson
Liczba stron: 340
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Format: 160x230 mm
ISBN: 978-83-65553-49-2
Podtytuł: Boże spotkania ze zwykłymi ludźmi którzy...
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora