Skarbiec cudów w życiu przyjaciół - Kingsbury

Indeks: BS/0357

Stan: Nowy produkt

Autor: Karen Kingsbury

Podtytuł: Prawdziwe historie o Bożej Obecności dzisiaj

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

Produkty powiązane

W tej chwytającej za serce książce, strona po stronie przedstawione są historie dające dowód na istnienie cudownej mocy przyjaźni w życiu zwyczajnych ludzi. Autorka, Karen Kingsbury, zebrała wzięte z życia historie ludzi, którzy są gotowi do poświęceń w imię prawdziwej przyjaźni — nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą.
Te podnoszące na duchu opowieści ukazują przyjaźń jako wypadkową radości, współczucia, zrozumienia i miłości. Dają nadzieję, że w momencie ciężkiej próby Bóg nie waha się posłac doświadczanej osobie wsparcia w postaci przyjaciela.

Co byśmy zrobili bez naszych przyjaciół? Kingsbury delikatnie przypomina nam o tym, że dobry przyjaciel jest wspaniałym darem. Czytałam wszystkie historie na przemian uśmiechając się i ocierając łzy.
Robin Jones Gunn, autorka cyklu powieści

Karen Kingsbury autorka bestsellerów na liście "New York Timesa", jej książki sprzedano już w ponad dwudziestu milionach egzemplarzy na całym świecie. Kilkanaście z jej powieści zajęło pierwsze miejsce w rankingach najlepiej sprzedających się książek, m.in. W Odcieniach błękitu (2012). Autorka mieszka w Tennessee wraz z mężem, mają córkę oraz pięciu synów )w tym trzech adoptowanych).

Cechy Produktu

Autor: Karen Kingsbury
Liczba stron: 180
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Rok wydania: 2017
Format: 125 x 185
ISBN: 978-83-65553-40-9
Podtytuł: Prawdziwe historie o Bożej Obecności dzisiaj
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora