Jesteś Wyjątkowy - wersja kolorowa Max Lucado

Indeks: DK/0882

Stan: Nowy produkt

Autor: Max Lucado

Podtytuł: Opowieść dla każdego

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

12,00 zł

Produkty powiązane

Każdego dnia małe drewniane ludziki nazwane Łemikami robią te same rzeczy: naklejają sobie nawzajem albo złote gwiazdki, albo szare kropki. Te ładne z gładkiego drewna o pięknej kolorystyce, jak również te utalentowane, zawsze otrzymują gwiazdki. Ale takie jak Punchinello, które nie są uzdolnione lub mają słabą kolorystykę, otrzymują brzydką szarą kropkę.

W tej chwytającej za serce dziecięcej opowieści znanego autora Maxa Lucado, Eli, stolarz-rzeźbiarz pomaga Punchinellowi zrozumieć, jak bardzo jest on wyjątkowy – nieważne, co inne Łemiki o nim myślą. To pełne życia przesłanie dla każdego dziecka: Niezależnie od tego, jak wpłynął na nie świat, Bóg ceni wysoko każde dziecko, po prostu – takie, jakim jest.

Max Lucado jest jednym z najbardziej inspirujących autorów. Jego książki, często nagradzane, zostały przetłumaczone na ponad 40 jezyków. Jako jedyny pisarz trzykrotnie otrzymał nagrodę Christian Book of The Year. Nakładem wydawnictwa Szaron ukazała sie jego książka: Łaska – niepojęta, niezasłużona.

Sergio Martinez urodzony w Mexico City, studiował sztukę w Paryżu, pracował jako dyrektor artystyczny oraz ilustrator na trzech kontynentach, m.in. jako zleceniobiorca Disney Press oraz innych wydawców. Jest ilustratorem specjalnych edycji takich klasyków, jak Pinokio i Piotruś Pan.

Cechy Produktu

Autor: Max Lucado
Liczba stron: 32
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016
Format: 20,7x23 cm
ISBN: 978-83-65553-30-0
Podtytuł: Opowieść dla każdego
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora