Wykonało się - David Wilkerson

Indeks: WD/0425

Stan: Nowy produkt

Autor: David Wilkerson

Podtytuł: Odnaleźć zwycięstwo nad grzechem

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

24,90 zł brutto

Premiera 1 marca - do tej pory cena promocyjna. Wysyłka po premierze.

Uwolnij się raz na zawsze z mocy grzechu!

Jeśli nienawidzisz swoich ciągłych upadków w grzech; jeśli martwi cię opanowujący twoje życie nawyk; jeśli wołasz do Boga, aby uwolnił cię z sideł wroga; jeśli czujesz się bezradny, słaby i przygnębiony w obliczu pokus – to jest dobra nowina!

Bóg przygotował dla ciebie absolutną wolność. On uczynił dla ciebie osiągalne nie tylko przebaczenie wszystkich twoich grzechów i wynikającego z nich poczucia winy, ale również uwolnienie od wszelkich więzów.

Koncepcja Nowego Przymierza brzmi teologicznie i teoretycznie. Jednak David Wilkerson ze znaną sobie przejrzystością i serdecznością opisuje ją w sposób przystępny dla wszystkich wierzących. Pokazuje, jak poprzez zapewnienie wspaniałego Nowego Przymierza Bóg dał ci wszelkie duchowe środki, jakich potrzebujesz do pokonania opanowujących twoje życie grzechów. Tutaj, na stronach znakomitego nauczania Davida, możesz być uzdolniony do powstrzymania pozornie nieskończonego cyklu grzechu i wyznawania, grzechu i wyznawania…

Prawdziwa przemiana, odnowiona nadzieja i trwały pokój – mogą być dzisiaj twoje!

David Wilkerson (1931-2011) był założycielem Teen Challenge i World Challenge oraz długoletnim pastorem kościoła Times Square Church w Nowym Jorku. Jest autorem ponad 30 książek, w tym takich bestsellerów, jak The Cross and the Switchblade (Krzyż i sztylet) oraz God Is Faithful (Bóg jest wierny). Aż do dnia swojej śmierci służył ludziom na całym świecie.

Cechy Produktu

Autor: David Wilkerson
Liczba stron: 176
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014
Format: 145 x 205 mm
ISBN: 978-83-63271-27-5
Podtytuł: Odnaleźć zwycięstwo nad grzechem
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora